tylko jedna reklama


newsy

Poznajcie Zofię Marię Rutkowską, czyli “SexMasterkę 2” [NSFW]

Podaj dalej:

Popularność SexMasterki sprawiła, że młodzież, która często nie ma żadnej rzetelnej wiedzy na temat seksu, poszła jej tropem i zaczęła jeszcze śmielej oraz zupełnie publicznie pokazywać w sieci swoje miejsca intymne i opowiadać o seksie w sposób na pograniczu porno lat 80. i absurdalnej komedii.

Najnowszym tworem Internetu jest Zofia Maria Rutkowska, która śmiało nazywa się “SexMasterką 2” i chętnie śpiewa przebój swojej idolki “Poka Sowę”. Wszystko dzieje się oczywiście w kusych ubrankach, które nowa samozwańcza bogini seksu uważa za niezwykle pociągające. Zobaczcie jej występ z 3.01, gdzie zaintonowała wspomnianą pieśń podczas live’a na Facebooku.

[fvplayer src=”https://www.vogulepoland.net/wp-content/uploads/2018/01/sexmasti2.mp4″ splash=”https://www.vogulepoland.net/wp-content/uploads/2018/01/IMG_3103.png” width=”640″ height=”480″]

Prywatnie Zosia od 2013 roku jest w związku z mężczyzną, którego przedstawia jako “mój Miś”. Z jej wynurzeń wynika, że jest również mamą Jasia, który ma “jakoś koło czterech lat”, jak to sama powiedziała. Rodzina mieszka w warszawskiej dzielnicy Ursus. Zosia obecnie nie ma pracy, lecz szuka jej. Pasjonuje się malowaniem paznokci, a jej marzeniem jest usiąść na kanapie w “Dzień Dobry TVN”. Obawiamy się, że jak tak dalej pójdzie, może jej się to udać.

Mocno trzymamy kciuki, by Zosia szybko znalazła prawdziwą pracę. Może to sprawi, że mniej czasu będzie poświęcać na pokazywanie swojej sowy w sieci. Choć biorąc pod uwagę stan polskiego show-biznesu bardzo możliwe, że znajdzie się w następnym sezonie “Tańca z gwiazdami”.

Celowo zasłoniliśmy twarz jej “Misia” i pokazujemy zdjęcie, na którym nie widać “jakoś czteroletniego” Jasia. A młodzież zachęcamy do edukowania się w sprawach seksu w mądrzejszy sposób, na przykład poprzez stronę organizacji Ponton. Sława nie jest tego warta.


Podaj dalej:

You Might Also Like