tylko jedna reklama


gejsza
nie na serio

Polska piosenkarka zagra gejszę w “Wyznaniach gejszy 2”!

Podaj dalej:

Z radością obserwujemy ostatnie poczynania legendarnej Majki Jeżowskiej na Instagramie. Piosenkarka, wraz z synem Wojciechem i jego partnerką, projektantką Sonią Szóstak, wybrali się do Japonii. I jak to u Majki bywa, szaleństwu nie ma końca.

Jeżowska ma w sobie coś takiego, że nie jest istotne ile filtrów nałoży na zdjęcie, bo i tak będzie młoda. Ta młodość jest w głowie i – przyznajemy – mamy nadzieję również taką zachować.

Z naszych informacji wynika, że Majka Jeżowska poleciała do Kraju Kwitnącej Wiśni, by negocjować warunki współpracy przy filmie Wyznania gejszy 2. Miałaby to być kontynuacja, w której artystka wcieli się w pół-cyborga, który swoim wdziękiem i klasycznym stylem będzie walczył z mafią zmutowanych pszczół pragnących przejąć kontrolę nad Japonią.

Majka Jeżowska przeszła przez międzynarodowy casting, w którym poległy m.in. Jane Fonda, Michelle Obama i Michał Szpak. W Wyznaniach gejszy 2 zobaczymy też Danny’ego DeVito, który wcieli się w herszta mafii pszczół.

Majka, jesteś doskonała, nic się nie zmieniaj!


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot