fbpx

„Pijany” Tomasz Ciachorowski skończył tę imprezę bez twarzy… Wiemy, dlaczego!

tylko jedna reklama


„Pijany” Tomasz Ciachorowski skończył tę imprezę bez twarzy… Wiemy, dlaczego!

Kilka dni temu na profilach na Instagramie Tomasza Ciachorowskiego i Michała Mikołajczaka mogliśmy zaobserwować relację z domówki, na której byli obaj aktorzy. Relacje mocno różniły się, bo gdy ta Tomka pokazywała rozanielonego gwiazdora będącego królem imprezy (według siebie samego), relacja Michała wskazywała z kolei, że Ciachorowski bawił się dobrze, ale tylko sam ze sobą. Wypił zdecydowanie za dużo alkoholu  i był raczej obciążeniem dla znajomych, niż fajnym kompanem zabawy. Zobaczcie sami:

Ten dwugłos był częścią kampanii społecznej “Alkohol. Zawsze odpowiedzialnie” i pokazał nam coś, co w zasadzie nie powinno być dla nas nowością. Osoba przesadzająca z alkoholem może, według siebie, bawić się dobrze, ale często przez otoczenie odbierana jest zupełnie inaczej. Zabawa, podczas której ilość wypijanego alkoholu wymyka się spod kontroli, może nieść liczne konsekwencje i przynieść kaca, także moralnego. 

Jak się uchronić przed zrobieniem z siebie nieśmiesznego klauna? Patryk Chilewicz, redaktor naczelny Vogule Poland, na swoim profilu na Instagramie pokazał kilka prostych wskazówek, które Wam w tym pomogą.

Alkohol jest dla dorosłych ludzi i nie ma nic złego w spożywaniu go. Oczywiście memy o wracaniu na czworaka bywają zabawne, ale traktujcie je raczej jako humorystyczną, nierealną sytuację, a nie wzór do naśladowania. 

Pijcie #zTwarzą!

Partnerem wpisu jest Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy (ZP PPS) – Inicjator kampanii „Alkohol. Zawsze odpowiedzialnie”. – www.pijodpowiedzialnie.pl