reklama

“Pijany” Tomasz Ciachorowski skończył tę imprezę bez twarzy… Wiemy, dlaczego!

reklama

Kilka dni temu na profilach na Instagramie Tomasza Ciachorowskiego i Michała Mikołajczaka mogliśmy zaobserwować relację z domówki, na której byli obaj aktorzy. Relacje mocno różniły się, bo gdy ta Tomka pokazywała rozanielonego gwiazdora będącego królem imprezy (według siebie samego), relacja Michała wskazywała z kolei, że Ciachorowski bawił się dobrze, ale tylko sam ze sobą. Wypił zdecydowanie za dużo alkoholu  i był raczej obciążeniem dla znajomych, niż fajnym kompanem zabawy. Zobaczcie sami:

Ten dwugłos był częścią kampanii społecznej “Alkohol. Zawsze odpowiedzialnie” i pokazał nam coś, co w zasadzie nie powinno być dla nas nowością. Osoba przesadzająca z alkoholem może, według siebie, bawić się dobrze, ale często przez otoczenie odbierana jest zupełnie inaczej. Zabawa, podczas której ilość wypijanego alkoholu wymyka się spod kontroli, może nieść liczne konsekwencje i przynieść kaca, także moralnego. 

reklama

Jak się uchronić przed zrobieniem z siebie nieśmiesznego klauna? Patryk Chilewicz, redaktor naczelny Vogule Poland, na swoim profilu na Instagramie pokazał kilka prostych wskazówek, które Wam w tym pomogą.

Alkohol jest dla dorosłych ludzi i nie ma nic złego w spożywaniu go. Oczywiście memy o wracaniu na czworaka bywają zabawne, ale traktujcie je raczej jako humorystyczną, nierealną sytuację, a nie wzór do naśladowania. 

Pijcie #zTwarzą!

Partnerem wpisu jest Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy (ZP PPS) – Inicjator kampanii “Alkohol. Zawsze odpowiedzialnie”. – www.pijodpowiedzialnie.pl

Nasze najnowsze wideo

Zobacz też