fbpx

Paulina Krupińska złamała żebro czy manipuluje widzami? [DRAMA NA MAKSA]

tylko jedna reklama


Paulina Krupińska złamała żebro czy manipuluje widzami? [DRAMA NA MAKSA]

Paulina Krupińska jest jedną z uczestniczek programu Dance Dance Dance, konkurencji dla Tańca z Gwiazdami, który emitowany jest w TVP2. Uczestniczki i uczestnicy w poszczególnych odcinkach odtwarzają układy taneczne z teledysków – od Grease do Cardi B.

W ostatnim odcinku doszło do rozpoczęcia inby, która – tradycyjnie – przeniosła się później do sieci. Rozpoczęła ją Ewa Chodakowska (jurorka w show) ostro skomentowała występ byłej Miss Polonia.

Muszę być Paulina z tobą szczera. Z dziką satysfakcją przyglądam się temu, że musisz dawać na sali treningowej z siebie wszystko. Jesteś osobą, która w pakiecie dostała urodę, ciało. Jedna ciąża, druga ciąża i wracasz do formy. Ty nic tak naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś. (…) Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy – podsumowała występ Krupińskiej.

Na Chodę posypały się gromy krytyki, że za ostro i brutalnie. Zwłaszcza, że – jak powiadomiła Paulina – w trakcie prób pękło jej żebro. A więc krytyka dotyczyła też tego, że Ewa czepia się biednej ślicznotki, a ta robiła wygibasy półżywa.

No i zaczęła się inba, którą najpierw napędzały madki (#teamPaulina) i Choda Gang (oczywiście #teamEwa). Szybko jednak do akcji wkroczyli sami uczestnicy Dance Dance Dance. Część z nich twierdzi bowiem, że Paulina Krupińska wcale nie ma złamanego / pękniętego (są różne wersje) żebra, a… symulowała. Pisała o tym sama Ewa.

Ewa Chodakowska

Jednocześnie Chodakowska, oczywiście w emocjonalny sposób, odniosła się do rzekomej zbyt surowej oceny Krupińskiej.

Ewa Chodakowska

Ewę poparli inni uczestnicy programu. Rafał Maślak swoim komentarzem pozwala domyślać się, że wśród uczestników jest jakiś rozłam.

Rafał Maślak

Ewę wsparł także Adam Zdrójkowski, również występujący w programie, który nieco z niedowierzaniem przyjął komentarze Krupińskie, do których zaraz przejdziemy.

Adam Zdrójkowski

Ano właśnie. Paulina Krupińska najpierw dodała wpis o tym, że to był dla niej bardzo trudny odcinek. Można to odbierać jako kontynuację argumentowania występu złamanym / pękniętym żebrem.

Paulina Krupińska

Po tym poście nastąpiła większość inby. Nie znaleźliśmy żadnej odpowiedzi Krupińskiej, w której ponownie pisałaby o złamanym / pękniętym żeberku. W żaden sposób też nie odnosiła się o pytań o nie oraz nie ustosunkowała do komentarzy innych uczestników, które przeczą jej wersji.

Dobę po programie, w niedzielny wieczór, Paulina wrzuciła kolejny post, który ma chyba zakończyć wielką walkę madek, Choda Gangu oraz armii Lewandowskiej, która widząc szansę dowalenia Ewie, włączyła się w wojnę.

Paulina Krupińska

Czy Chodakowska w swojej wypowiedzi obraziła w jakiś sposób Krupińską? Nie stwierdziliśmy. Czy Chodakowska ma prawo ją oceniać? Tak, jest jurorką. Czy Chodakowska jest emocjonalna i wdaje się w niepotrzebne napierdalanki? Tak, robi to od zawsze. Czy Krupińska złamała żebro? Nie wiemy. Czy zatańczyła słabo? Naszym zdaniem tak, ale żadni z nas eksperci.

Zastanawia nas tylko komentarz Klaudii Halejcio (także bierze udział w Dance Dance Dance), który znalazł się pod postem Pauliny. Nie wiemy bowiem czy mamy ją zaliczyć do #teamPaulina czy też po prostu bot obsługujący jej profil niechcący znalazł się w oku cyklonu.

Klaudia Halejcio
https://www.playbuzz.com/item/ae52d17a-39aa-4ee3-a26e-817faa97daa7
Comments are closed.