fbpx

tylko jedna reklama


Oto nowy Quebonafide. „Na zewnątrz dobrze, a wszystko w środku drży”


Quebonafide dał się poznać jako wydziarany, atletyczny przystojniak z kolorowymi włosami, grillzem i porywającym rapem. I za to został pokochany przez miliony słuchaczy i słuchaczek. Okazuje się, że to nie wystarczyło Quebo, bo ten postanowił zmienić wszystko.

W piątek na serwisach streamingowych pojawił się pierwszy utwór – ROMANTICPSYCHO – zwiastujący nową płytę. Dziś otrzymaliśmy okładkę płyty o tym samym tytule oraz kolejny utwór – JESIEŃ. I słyszymy w nim: Gdyby nastrój zależał od forsy, nie czułbym się źle, a czuję się źle.

Co ważne, zaskakujące i ciekawe: Quebonafide totalnie zmienił też swój wygląd, a przynajmniej kreację, jaką widzimy na zdjęciu okładkowym zbliżającej się płyty. Znikły tatuaże, pojawiły się okulary, koszulka polo i jeżyk. Słowem: normcore na pełnej.

Zobaczcie świeże wideo do singla JESIEŃ:

Ciężko na tym etapie przesądzać o sukcesie komercyjnym czy artystycznym nowej drogi Quebonafide, ale jednego mu nie można odmówić: odwagi. Nie jest trudno bowiem kontynuować obraną, sprawdzoną ścieżkę kariery. Zerwać z dobrze sprzedającym się wizerunkiem – to prawdziwa odwaga. I choćby za to mamy do niego szacuneczek.

Comments are closed.