fbpx

Oto nowi bohaterowie „Rolnik szuka żony”

tylko jedna reklama


Oto nowi bohaterowie „Rolnik szuka żony”

Z dziką rozkoszą czekaliśmy na wieczór w poniedziałek wielkanocny, gdy wyemitowano odcinek zero szóstego sezonu Rolnik szuka żony. Dla niewtajemniczonych: odcinek zero to materiał pokazywany kilka miesięcy przed docelowym sezonem, w którym kandydaci szukający drugich połówek prezentują się społeczeństwu. Na podstawie tego odcinka kobiety z całego świata wysyłają pocztówki do TVP, w których błagają o udział w produkcji.

Kto i jak zaprezentował się w tym kluczowym odcinku Rolnik szuka żony? Komu będziemy kibicować, a kto nas będzie wkurzał jesienią? Czy jest jakiś młody, bogaty, przystojny wiejski Adonis czy jak zwykle?

Czy ostatnia Prasówka jest już obejrzana?!

Oglądaliśmy razem z Wami na naszym Instagramie, a poniżej przeczytacie wnioski z ich prezentacji!

Robert, 23 lata

Robert z "Rolnik szuka żony"

Studiuje w Warszawie, ale po studiach chce wrócić na wieś. Lubi produkować ziemniaki, a znajomi śmieją się, że jest ziemniaczanym plantatorem. Umie ponoć pisać wiersze.

Jakub, 42 lata

Jakub z "Rolnik szuka żony"

Dzień rozpoczyna od sprawdzenia kursu walut. Obiecał, że będzie czyścił kobiecie szpilki na macie dezynfekującej. Ma dużo świń. Marta Manowska powiedziała, że jak trzymał małego warchlaka, to widziała coś w jego oczach.

Paweł, 30 lat

Paweł z "Rolnik szuka żony"

Lubi mieć ładnie poogarniane. Sporo schudł, kiedyś ważył 140 kilogramów. Szuka miłej dziewczyny. Ma pięcioletniego syna. Z czułością wspomina zmienianie pampersów. Całuśnik.

Sławomir, 34 lata

Sławomir z "Rolnik szuka żony"

Strażak, który posiada też pasiekę. Dziewczyna źle go potraktowała – powiedziała jego mama. Szuka kobiety, który przyjmie go takiego, jakim jest. I to całkiem urocze.

Pamiętacie dramę na maksa z Łukaszem, Agatą i Pauliną? Przeżyjmy to jeszcze raz…

Waldemar, 46 lat

Waldemar z "Rolnik szuka żony"

Dwójka dorastających dzieci: syn montuje filmy, córka zdobywa puchary w karate. Organista w kościele. Je białe pieczywo. Był w Chile, Meksyku i na Bali.

Adrian, 28 lat

Adrian z "Rolnik szuka żony"

Był geodetą, teraz hoduje kwiatki na wsi. Wciągło mnie – powiedział. Ludzie mówią, że jest lowelasem, ale on tak nie uważa. Szuka wyrozumiałej kobiety, która nie jest zazdrośnicą.

Sebastian, 37 lat

Sebastian z "Rolnik szuka żony"

Udało mu się kiedyś wygrać samochód. Czerwony, stoi w garażu. Szuka kobiety, która ma swoje zdanie. Ma kotki oraz warsztat blacharski. Nie ma problemu, by wybranka była rozwódką, co rzadkie.

Seweryn, 28 lat

Seweryn z "Rolnik szuka żony"

Ma gospodarstwo rolne, prowadzi też agroturystykę. Uwaga, ważne: przy domu ma basen i saunę. Szuka miłości na całe życie. Jest wrażliwcem i zapowiedział płakanie na własnym ślubie.

Marek, 57 lat

Marek z "Rolnik szuka żony"

Ma dużo maszyn, łódkę na trawniku oraz tartak. Chce iść na emeryturę i spędzić ją z kobietą. Ma dom 250m2, ale buduje kolejny. Nie chce mieć dzieci. Chcę pożyć – powiedział.