fbpx

Cztery Oscary zostaną przyznane w przerwie reklamowej…

tylko jedna reklama


Cztery Oscary zostaną przyznane w przerwie reklamowej…

Redakcja Vogule Poland oczywiście szykuje się na wielką galę zza oceanu, jednak dochodzą do nas smutne wiadomości. Okazuje się, że cztery Oscary mają zostać przyznane… podczas przerw reklamowych.

Statuetkę w ten sposób może odebrać Polak, Łukasz Żal, który jest nominowany w kategorii zdjęcia.

O nietypowym rozwiązaniu powiadomił John Bailey, prezes Amerykańskiej Akademii Filmowej, więc informację uznajemy za legitną.

Usprawiedliwieniem ma być chęć skrócenia całej uroczystości do trzech godzin. Osoby, które zostaną w ten sposób upokorzone, to nominowani i nominowane w kategoriach: montaż, krótkometrażowy film fabularny, charakteryzacja i fryzury oraz zdjęcia.

Przypomnijmy, że Polacy są nominowani w trzech kategoriach: najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepszy reżyser i najlepsze zdjęcia. Są to kolejno: Zimna wojna, Paweł Pawlikowski i właśnie Łukasz Żal.

Co ciekawe, w przyszłym roku w trakcie przerwy ma zostać przyznanych nawet sześć Oscarów. Kategorie upokarzane mają być jednak inne. Czekamy, aż trafi na najlepszą aktorkę i Meryl Streep będzie dziękowała między reklamami kremu na zmarszczki i nowego Audi. A nie, przecież tak nie będzie, bo na Oscarach zawsze są równi i równiejsi…

Oscary 2019 odbędą się 24.02, start uroczystości o godzinie 2:00 nad ranem czasu polskiego. Relację z wydarzenia będziecie mogli śledzić na Instagram Stories Vogule Poland.