fbpx

Nina z „Sanatorium miłości” kusiła staniczkiem na ramówce TVP [ZDJĘCIA]

tylko jedna reklama


Nina z „Sanatorium miłości” kusiła staniczkiem na ramówce TVP [ZDJĘCIA]

Umówmy się: polskie gwiazdy i polskie ścianki są mega nudne. Dlatego też nie robimy wielkich galerii zdjęć, by pokazać kolejną promocję mydła w płynie z Klaudią Halejcio ubraną w ksero autorstwa Violi Piekut. #boring

Nie mogliśmy jednak powstrzymać się przed fragmentem ściankowej procesji z ramówki TVP. Dokładnie tej, podczas której mogliśmy zobaczyć bohaterów i bohaterki Sanatorium miłości. A było na co popatrzeć!

Panowie niestety nie zachwycili nas stylizacjami: nudne garnitury, bezpieczne kolory, za długie nogawki oraz marynarki uwalniające brzuszki.

Gurls, na ściankach wciąga się brzuszek i pokazuje wcięcie w talii!

Zachwyciły za to panie! Joanna wybrała kwiecistą bluzko-tunikę, a Walentyna postawiła na kremową sukienkę ze złotym elementem, która pięknie opinała jej szczupłą sylwetkę. Na kwieciste wzory postawiły również Małgorzata i Teresa.

Prawdziwy szał wywołały jednak – tu nie ma zdziwienia – Wiesia i Nina. Ta pierwsza pojawiła się w krwisto czerwonej sukience odsłaniającej ramiona. Janina zaś zainwestowała w mocno wydekoltowaną, prześwitującą bluzkę. Wprawne oko dostrzeże, że największa gwiazda Sanatorium miłości kusiła pod nią beżowym biustonoszem.

I bardzo dobrze, bo kto, jeśli nie ona?

O Wiesi i jej tajemnicach więcej w naszej Prasówce!
Comments are closed.