reklama

Czekały na to całe pokolenia nieletnich, którzy z powodu opresyjnego prawa nie mogli legalnie wyjść na przerwie przed matmą przed szkołę i zrelaksować się, paląc papierosa. Teraz już gimbaza nie będzie musiała liczyć na pomoc starszego rodzeństwa czy przypadkowych panów stojących pod spożywczakiem z tanim winem – w końcu powstała inicjatywa, która wyrówna ich prawa konsumenckie w tym zakresie!

Doszły nas słuchy, że właśnie powstała nowa marka SMOK, która zajmuje się szerzeniem palenia wśród dzieci. Na ich stronie dostępna jest już sprzedaż internetowa. Dostępnych jest wiele atrakcyjnych smaków, m.in. melonowe, porzeczkowe czy malinowo-brzoskwiniowe. Co najważniejsze – inicjatywa jest w pełni legalna, a papierosy z okazji otwarcia marki są w bardzo atrakcyjnej cenie – jedynie 12,99 za paczkę!

Co więcej, już niebawem w centrum Warszawy, przy ulicy Szpitalnej 4, ruszy sklep, w którym każde dziecko z wysoko podniesioną głową będzie mogło kupić paczkę fajek. Dość dyskryminacji nieletnich! Każdy ma prawo w tym kraju puścić dymek! Redakcja Vogule Poland mocno wspiera tę inicjatywę i zaczęła właśnie po raz pierwszy zastanawiać się, czy nie warto zainwestować w dziecko – nie dość, że pięćset wpadnie, to jeszcze można razem zapalić.

reklama