fbpx

tylko jedna reklama


Musimy porozmawiać o Słowikowej i „Bandyckiej Miłości”

Musimy porozmawiać o Słowikowej i „Bandyckiej Miłości”

Julia Jaroszewska, pamiętacie? To ta dziewczyna z Projekt Lady, która nie wygrała programu, ale zapisała się w jego historii jako początkująca piosenkarka z wielkimi marzeniami.

Jedno z tych marzeń niedawno miało swoją premierę – singiel do piosenki Bandycka Miłość, którego sponsorem jest firma zajmująca się recyklingiem tworzyw sztucznych. Czyli eko, w trendzie.

To piękna pieśń o tym, że kobieta jest owładnięta miłością do kryminalisty i pomimo zdrowego rozsądku, który robi mniej więcej coś takiego

kobieta ta wciąż kocha tego łobuza. Świadczą o tym powtarzane słowa: uwodzenie, kuszenie i jakieś jeszcze jedno.

Julia jednak jest tylko jednym z elementów tej zachwycającej produkcji. Gwiazdą zatrudnioną do współpracy jest Słowikowa, czyli oryginalna kobieta mafii, czyli Monika Banasiak, była ukochana pruszkowskiego mafioza Słowika, następnie partnerka innego mafioza, która miała też postawione zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą.

Ogólnie Słowikowa w klipie chyba jest zatrudniona w roli aktorki, choć nie za bardzo kumamy, jak poszczególne sceny wideo łączą się ze sobą. No, ale co my tam wiemy o gangsterce. Zobaczcie najlepsze kadry z Moniką:

Nie mogliśmy też nie zrobić gifa z ostatniego ujęcia z Moniką. No samo się prosiło:

Poniżej macie cały klip. Nie ukrywamy, że my jesteśmy zachwyceni i podśpiewujemy sobie ten moment z przejścia z uuoooo, ooooo….

A na deser mamy dla Was występ na Julii i Moniki na koncercie disco w Lubinie. Też warto.