M(ł)ODA DUSZA, czyli projekt międzypokoleniowy

225
views
Vogule Poland ma zaszczyt zaprosić Was, nasi Kochani Czytelnicy, na arcyciekawy event (możecie nazwać to Eventem Półrocza, jak nawet nie Roku), którego inauguracja odbędzie się w najbliższy piątek w kultowym Barze Mlecznym Prasowy.
1010611_10151884682532686_608124718_n

A cóż to za event?

M(ł)oda Dusza – wystawa fotografii zorganizowana przez platformę modową Pakamera.pl.

Zespół Pakamery przedstawi wszystkie projekty fotograficzne, zrealizowane w ubiegłym roku. Zdjęcia pokazują, że moda to nie tylko modelki na permanentnej diecie biegnące po wybiegu. Moda to przede wszystkim odzwierciedlenie ducha, a mówiąc prościej: moda jest dla każdego!

Ciuchy niezależnych, ale przede wszystkim szalenie utalentowanych polskich projektantów założyły dzieciaki, wydziarane damy, ultramęscy panowie – brodacze oraz, last but not least, energiczni Seniorzy, od których każdy z Was mógłby się nauczyć, jak dojrzewać z przymrużeniem oka i pląsać na parkiecie.

Wystawa będzie mobilna, Pakamera pokaże zdjęcia w stołecznych miejscówkach, które są na mapie Warszawy punktem obowiązkowym do odwiedzenia. Redakcja Vogule Poland z dumą chwali się objęciem patronatu nad tym przedsięwzięciem. O wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco. Stay tuned!

Startujemy w ten piątek w Prasowym! Redakcja już robi rezerwacje miejsc i zamawia ruskie, czekamy i na Was z kompotem!

M(ł)ODA DUSZA, projekt międzypokoleniowy
17-01-2013, Bar mleczny Prasowy
Więcej info: Facebook
paka1 paka2 paka3 paka4
Niektóre gwiazdy uciekają przed nami do łazienki, inne w łazience żalą się nam na ciężar sławy. Do tej ostatniej podchodzimy z dużą dozą ironii, czasami złośliwości, czasami abstrakcyjności. Jesteśmy popkulturą.
PODZIEL SIĘ