Vogule Poland ma zaszczyt zaprosić Was, nasi Kochani Czytelnicy, na arcyciekawy event (możecie nazwać to Eventem Półrocza, jak nawet nie Roku), którego inauguracja odbędzie się w najbliższy piątek w kultowym Barze Mlecznym Prasowy.
1010611_10151884682532686_608124718_n

A cóż to za event?

M(ł)oda Dusza – wystawa fotografii zorganizowana przez platformę modową Pakamera.pl.

Zespół Pakamery przedstawi wszystkie projekty fotograficzne, zrealizowane w ubiegłym roku. Zdjęcia pokazują, że moda to nie tylko modelki na permanentnej diecie biegnące po wybiegu. Moda to przede wszystkim odzwierciedlenie ducha, a mówiąc prościej: moda jest dla każdego!

Ciuchy niezależnych, ale przede wszystkim szalenie utalentowanych polskich projektantów założyły dzieciaki, wydziarane damy, ultramęscy panowie – brodacze oraz, last but not least, energiczni Seniorzy, od których każdy z Was mógłby się nauczyć, jak dojrzewać z przymrużeniem oka i pląsać na parkiecie.

Wystawa będzie mobilna, Pakamera pokaże zdjęcia w stołecznych miejscówkach, które są na mapie Warszawy punktem obowiązkowym do odwiedzenia. Redakcja Vogule Poland z dumą chwali się objęciem patronatu nad tym przedsięwzięciem. O wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco. Stay tuned!

Startujemy w ten piątek w Prasowym! Redakcja już robi rezerwacje miejsc i zamawia ruskie, czekamy i na Was z kompotem!

M(ł)ODA DUSZA, projekt międzypokoleniowy
17-01-2013, Bar mleczny Prasowy
Więcej info: Facebook
paka1 paka2 paka3 paka4