Marlena kontra Seweryn. Wszystkie wątki, najlepsze momenty, nieznane fakty

tylko jedna reklama


Marlena kontra Seweryn. Wszystkie wątki, najlepsze momenty, nieznane fakty

Bieżący sezon Rolnik szuka żony zapowiadał się naprawdę nudno do momentu, w którym świat poznał prawdziwe kulisy relacji Marleny i Seweryna. Już wcześniej zapowiadało się grubo, bo Diana (jedna z kandydatek na żonę) odchodząc z programu powiedziała wprost, że ta dwójka potajemnie utrzymuje kontakty, których widzowie nie dostrzegają.

No i w końcu dostrzegli. Seweryn miał pojechać na wizytę zapoznawczą do Marleny, lecz wcześniej niedoszła para pokłóciła się. Z chaotycznej, emocjonalnej wymiany zdań dowiedzieliśmy się, że Sewerynowi nagle zaczęło przeszkadzać zaangażowanie ze strony dziewczyny.

Ta wyznała mu miłość i rzeczywiście z perspektywy widza wyglądało to nieco creepy, ale pamiętajmy, że dziewczyna ma 22 lata i ma prawo zakochać się. A jeśli – o czym dowiedzieliśmy się teraz – Seweryn potajemnie całował się z nią, wysyłał serduszka i namiętnie pisał wiadomości (które skasował, do czego sam się przyznał, gdy tylko między nimi się pogorszyło), to na serio zaczynamy rozumieć, że mogła się zauroczyć. Nie oceniamy tu czy było warto i czy my byśmy się zauroczyli, ale miała podstawy, by sądzić, że coś między nimi rzeczywiście jest.

W odcinku poza tym, że Seweryn ostatecznie zdystansował się wobec Marleny, co skutkowało agresywną pyskówką, dowiedzieliśmy się jeszcze wielu innych, jakże ciekawych rzeczy:

  • Marlena nazwała Seweryna chujem, a on ją kurwą
  • Seweryn wysyłał Marlenie buziaczki i serduszka w prywatnych wiadomościach
  • Marlena zarzuciła Sewerynowi, że ma problem z alkoholem
  • Seweryn powiedział, że Marlena go stalkowała
  • Marlena powiedziała Sewerynowi, że jest gimbusem
  • Marlena zarzuciła Sewerynowi, że w Rolnik szuka żony chciał tylko zareklamować własną agroturystykę i widziała u niego 15 osób
View this post on Instagram

DRAMA ☕️ #rolnikszukażony

A post shared by Vogule Poland (@vogule.poland) on

Z informacji, do których dotarło Vogule Poland, wynika, że Marlena w obawie przed tym, jak awanturę pokażą w odcinku, starała się nie dopuścić do emisji i chciała niejako wypisać się z tej historii. Każdy uczestnik i uczestniczka Rolnik szuka żony, tak jak każdego innego programu, podpisuje jednak umowę, z której wynikają różne zobowiązania, więc mimo jej ostrej reakcji i grożeniu produkcji prawnikami, nie wskórała nic.

Ciekawe, w jaki sposób rozwiąże się sprawa ostatniego odcinka, w których następuje reunion z rolnikiem i kandydatkami. Czy Marlena pojawi się jeszcze? Tego nie wiemy, ale napisaliśmy do niej wiadomość. Czekamy na jej odpowiedź.