tylko jedna reklama


Mięsny Jeż
nie na serio

Mamy ochotę na Mięsnego Jeża… Przypominamy + przepis

Podaj dalej:

Artykuł ukazuje się w ramach naszego cyklu Ale to już było, w którym przypominamy najważniejsze i najciekawsze momenty oraz osoby show-biznesu i popkultury.

To był 2012 rok. Rok, w którym Ziemię miała ogarnąć zagłada i życie miało zaniknąć. Stało się jednak coś odwrotnego: życie na nowo rozkwitło. Wszystko dzięki niepozornej potrawie Mięsny Jeż, która objawiła się naszym wygłodniałym rodakom.

Pamiętniki z wakacji to był wspaniały format w stylu osoby udające aktorów udają, że występują w filmie dokumentalnym z udawaną historią, która działa się na Gran Canarii. Co to był za szał, co to za wojaże, co to za historie!

Mięsny Jeż objawił się w odcinku 22. Beatka po spince ze znajomymi postanowiła przyrządzić swój specjał. Henio, jej luby, wyraził ogromne podniecenie, gdy tylko talerz z ikonicznym daniem wjechał na stół.

Mięsny Jeż to moje ulubione danie. Zawsze gdy przyrządzamy go z Beatką, to śpiewamy: “Mięsny Jeż, Mięsny Jeż, ty go zjesz, ty go zjesz…” – powiedział gwiazdor do kamery.

Niestety sukowata znajoma pary, niejaka Dagmara Brylewska, nie doceniła kunsztu tej potrawy. Zarzucała, że to sam tłuszcz i cholesterol. Wyobrażacie sobie?!

Internet oszalał. Było [ZOBACZ MEMY], był █▬█ █ ▀█▀ na YouTubie. Działo się. Vogule Poland miało wtedy miesiąc. Byliśmy jeszcze w żłobku, ale z rozrzewnieniem wspominamy tamten okres. Kiedyś to były czasy, dzisiaj to nie ma już czasów…

Nasza czytelniczka Natalia dokonała niesamowitego odkrycia. Popularny aktor estradowy wykonujący najnowszy hit Internetu…

Opublikowany przez Vogule Poland Czwartek, 22 marca 2012

Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot