fbpx

Mamy ochotę na Mięsnego Jeża… Przypominamy + przepis

tylko jedna reklama


Mamy ochotę na Mięsnego Jeża… Przypominamy + przepis

Artykuł ukazuje się w ramach naszego cyklu Ale to już było, w którym przypominamy najważniejsze i najciekawsze momenty oraz osoby show-biznesu i popkultury.

To był 2012 rok. Rok, w którym Ziemię miała ogarnąć zagłada i życie miało zaniknąć. Stało się jednak coś odwrotnego: życie na nowo rozkwitło. Wszystko dzięki niepozornej potrawie Mięsny Jeż, która objawiła się naszym wygłodniałym rodakom.

Pamiętniki z wakacji to był wspaniały format w stylu osoby udające aktorów udają, że występują w filmie dokumentalnym z udawaną historią, która działa się na Gran Canarii. Co to był za szał, co to za wojaże, co to za historie!

Mięsny Jeż objawił się w odcinku 22. Beatka po spince ze znajomymi postanowiła przyrządzić swój specjał. Henio, jej luby, wyraził ogromne podniecenie, gdy tylko talerz z ikonicznym daniem wjechał na stół.

Mięsny Jeż to moje ulubione danie. Zawsze gdy przyrządzamy go z Beatką, to śpiewamy: „Mięsny Jeż, Mięsny Jeż, ty go zjesz, ty go zjesz…” – powiedział gwiazdor do kamery.

Niestety sukowata znajoma pary, niejaka Dagmara Brylewska, nie doceniła kunsztu tej potrawy. Zarzucała, że to sam tłuszcz i cholesterol. Wyobrażacie sobie?!

Internet oszalał. Było [ZOBACZ MEMY], był █▬█ █ ▀█▀ na YouTubie. Działo się. Vogule Poland miało wtedy miesiąc. Byliśmy jeszcze w żłobku, ale z rozrzewnieniem wspominamy tamten okres. Kiedyś to były czasy, dzisiaj to nie ma już czasów…

Nasza czytelniczka Natalia dokonała niesamowitego odkrycia. Popularny aktor estradowy wykonujący najnowszy hit Internetu…

Gepostet von Vogule Poland am Donnerstag, 22. März 2012