fbpx

Magda Gessler zdradziła prawdziwą datę swoich urodzin!

tylko jedna reklama


Magda Gessler zdradziła prawdziwą datę swoich urodzin!

Magda Gessler po raz kolejny postanowiła zaszokować polskie społeczeństwo. Tym razem poszło o coś, zdawałoby się, trwałego – datę urodzin. Okazuje się, że cały kraj latami był wprowadzany w błąd. Fiesta z okazji rocznicy przyjścia na świat restauratorki była bowiem urządzana w niewłaściwym czasie!

Zobacz nasze tapety z włosami Magdy Gessler!

Wszystko zaczęło się od wpisu na Instagramie, którego podpis jasno wskazywał, że urodziny Magdy mają być dzisiaj, tj. 9.07. Tymczasem wszelkie źródła podają datę 10.07.

Zaniepokojeni fani zaczęli wypisywać do Gessler, pytając ją, czy aby się nie pomyliła. Pomyłka rzeczą ludzką, czasami można zapomnieć o dacie swoich urodzin albo przykładowo zacząć świętowanie nieco wcześniej i stracić głowę do cyferek.

W jednej z odpowiedzi na komentarze Magda Gessler ostatecznie postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i rozwiązać zagadkę, która całą Polskę trzymała w napięciu.

urodziny Magdy Gessler

Wygląda więc na to, że restauratorka w wieku 66 lat postanowiła zdradzić nam swoją kolejną tajemnicę. A zdawało się, że wiemy już o niej wszystko!

View this post on Instagram

Moje najukochańsze … ale niespodzianka ..#mama #mg #besos

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Czego jej życzycie?