Maffashion aktorką! „Milczałam jak grób” [TYLKO U NAS]

tylko jedna reklama


Maffashion aktorką! „Milczałam jak grób” [TYLKO U NAS]

Wtorek 9.10 miał być kolejnym żenującym dniem naszego życia, gdy wtem wczesnym popołudniem Maffashion na swoim Instagramie podzieliła się nowiną o tym, że zobaczymy ją w filmie Planeta Singli 2. Tak – Maffashion aktorką! Niestety nie wiemy o czym jest ta produkcja, ale zapewne o dwóch samotnych sercach, które po różnych turbulencjach odnajdują w sobie miłość, a potem żyją długo i szczęśliwie.

Maffashion aktorką
fot. Instagram.com / @maffashion_official

Spełniłam jedno z moich najskrytszych marzeń. Nigdy głośno, publicznie o tym nie mówiłam, ale wielu moich znajomych wie, ze od dawna chciałam spróbować swoich sił na wielkim ekranie! Stało się! Już 9. listopada będziecie mogli mnie wypatrzyć w @planetasingli 2. Moja rola nie jest duża, to tylko epizod, mimo to bohaterka, która gram pelni dość ważna funkcje w filmie. Jestem podekscytowana, lekko zestresowana i szczęśliwa! Co ciekawe, pierwszy klaps z moim udziałem miał miejsce w marcu! Pamiętacie mój powrót z Majorki, gdzie pracowałam nad kampania dla jednej z polskich marek odzieżowych? Godzinę po wylądowaniu w Polsce byłam już na planie. A teraz w końcu mogę Wam o wszystkim powiedzieć ❤️! Oficjalny trailer filmu od kilku dni hula w kinach. Nie chce zdradzać więcej szczegółów. Wiedzcie, ze dla mnie ta propozycja była ogromnym wyróżnienie, a sama praca na planie wyzwaniem, możliwością sprawdzenia siebie w nowej dziedzinie 🙌🏼💪🏼 Do zobaczenia w kinach! #planetasingli2 PS Banał ale: MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ!

Julia Kuczyńska na Instagramie

Podekscytowani szybko napisaliśmy do Maff, by poznać szczegóły. Ta nie kryła radości.

Ogromnie się cieszę. I nie wierzę, że nie wyciekł ten temat nigdzie wcześniej. Milczałam jak grób, ekipa także – zdradza nam wyraźnie podekscytowana Julka.

Na swoim Instagramie napisała, że „rola nie jest duża”, ale jej bohaterka „pełni dość ważną rolę w filmie”. Czy ciężko było jej się odnaleźć w nowym otoczeniu?

Praca na planie była chwilami stresująca, ale mam nadzieję, że dałam radę i moim obserwatorom spodoba się taka opcja zobaczenia mnie w nowej roli – mówi Maffashion w rozmowie z Vogule Poland.

TYLKO U NAS: Przemówienie Maffashion z okazji 30-tych urodzin [WIDEO]

Na koniec zapytaliśmy o najważniejsze: czy spodziewa się nominacji do Oscara? Przyznajcie – to byłby jakiś rodzaj sztosu.

Oskar! Jeden był na planie i można było na niego liczyć – uchyla tajemnicy Julia.

Maff ma na swoim koncie pisanie bloga, felietonów, okazjonalne bycie modelką oraz fotomodelką, lektorką dubbingową oraz głosem w serialu Miłość na bogato, chórzystką w piosence Damiana Siczka, projektantką mody, biżuterii… I tak jesteśmy pewni, że zapomnieliśmy o połowie jej fuch. Myślicie, że i z aktorstwem pójdzie jej dobrze? Możemy już ją nazywać polską Julią Roberts?