wlodi4444

Lakier z majonezu i porady o niczym, które chcecie dostawać / wlodi4444

2 minut czytania

Ej, pamiętacie, jak w lipcu viralowo rozeszła się grafika z lodami o smaku majonezu kieleckiego? Tak w okolicach naszego wielkiego testu majonezów regionalnych. Grafika nie była podpisana, ale dobrzy ludzie podesłali nam konto, z którego pochodzi. I szybko zakochałem się w twórczości pana wlodi4444.

Ale po kolei, najpierw wspominane lody:

Majonez i keczup to nie jedyne specjalności pana wlodi4444. Swego czasu zaproponował też perfumy o zapachu Maggi.

Poza garmażerką pan wlodi4444 daje też najbardziej chujowe dobre rady, o które nikt nie prosił, a wszyscy potrzebowali.

Pojawiają się też rzetelne przeglądy, jak kultowy w pewnych kręgach Atlas Surówek.

Albo taki Podręcznik Rymowanych Pożegnań. Ciekawa rzecz, można pochwalić się mamie czy pani w sklepie.

Warto też zerkać na Stories pana wlodi4444, bo tam ważne wkręty, jak obiad złożony z samych ziemniaków czy układanie pasjansa.

Poza takimi sympatycznymi treściami użytkownik ten zajmuje się projektowaniem graficznym i współpracował m.in. z newonce, Converse czy zespołem Kamp! Ale kogo to obchodzi, gdy pojawia się opis buraczków?

Patryk Chilewicz

Pracował w brukowcu, sprzedawał buty i podawał szampana Beacie Kozidrak – powiedziała mu wtedy, że jest fajny. Niespecjalnie w to uwierzył i wciąż czuje potrzebę udowadniania sobie i innym, że taki właśnie jest. Dlatego już od dziesięciu lat zatruwa życie celebrytom (a ci albo go uwielbiają, albo nienawidzą). Kocha kotki i marzy o wyprowadzce z Ziemi. W wolnych chwilach miewa ataki paniki lub czyta komiksy o kaczkach.