fbpx

Antek Królikowski zostanie homo ministrem narkomanem u Patryka Vegi. WTF!

tylko jedna reklama


Antek Królikowski zostanie homo ministrem narkomanem u Patryka Vegi. WTF!

Patryk Vega dotąd jawił się jako konserwatywny, religijny reżyser. Często i gęsto podkreślał swoje nawrócenie i głęboką wiarę w Boga, w Botoksie pokazywał aborcję w sposób w jaki widzą ją fundamentaliści i wszystko wskazywało na to, że jego działalność w jakimś stopniu wpisuje się w idee dzisiejszej władzy.

A tu nagle zwrot akcji. Vega chwali się nową produkcją, filmem Polityka, w którym ma ukazać prawdę (?) o rządach Prawa i Sprawiedliwości. I z tego, co reżyser pokazuje w swoich social media, nie będzie to produkcja, która wywoła u Jarosława Kaczyńskiego łzy wzruszenia.

Patryk Vega odpowiada premierowi Morawieckiemu.

Opublikowany przez Patryk Vega Poniedziałek, 17 czerwca 2019

Najgłośniejszym wątkiem Polityki będzie pewnie postać Antoniego Macierewicza (w tej roli doskonały aktor Janusz Chabior) i jego niezdrowa (?) relacja z byłym szefem gabinetu politycznego Ministerstwa Obrony Narodowej, Bartłomiejem Misiewiczem. W niego wcieli się Antoni Królikowski.

Poznajecie tych dwóch Panów?

Opublikowany przez Patryk Vega Czwartek, 27 czerwca 2019

Misiewicz, a właściwie Bartłomiej M., niedawno wyszedł za kaucją z aresztu. Usłyszał zarzut przekroczenia uprawnień funkcjonariusza publicznego i działania na szkodę państwowej spółki. Bartku, chodziliśmy do jednego liceum. Już wtedy byłeś śliskim cynikiem. Nie pozdrawiam.

A Gonciarz szkaluje Polaków, wiesz?

W Polityce zobaczymy domniemaną intymną relację Macierewicza i jego niedawnego pupila. Na fotosach z planu, do jakich dotarł Fakt widać, że panowie mieli czuć do siebie miętę, Misiewicz miał dostawać prezenty od szefa (widok leżącego na łóżku Antka ubranego w szlafrok z torbą Chanel 11/10), a politycy mieli też… wciągać kreski.

Jakub Majmurek na łamach Gazety Wyborczej zastanawia się, czy film Vegi, który ma pojawić się jeszcze przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi, może odebrać PiS głosy i wywołać skandal, który odbierze im władzę. Brzmi to egzotycznie, ale czy polska polityka egzotyczna nie jest? Skoro liczne afery tego rządu nie odebrały im poparcia, a władzę PO odebrały słynne ośmiorniczki, to nie można zbywać tej idei pobłażliwym uśmiechem.

Odpowiedź Patryka Vegi z pozdrowieniami dla Krystyny Pawłowicz 👋🏻

Opublikowany przez Patryk Vega Czwartek, 13 czerwca 2019

A co do samego Patryka Vegety Vegi – czy to kolejny zwrot w jego poglądach? Otóż chyba nie. Zauważmy, że reżyser zajmuje się tematami, które po prostu się sprzedają. Na służbę zdrowia narzeka każdy, więc jest Botoks. O ciemnej stronie policji mówi się, więc powstał Pitbull. MMA budzi zainteresowanie? Przygotowywany jest już Fighter. Politycy odjebują chore akcje? No to będzie Polityka. Nie szukałbym tu głębszych idei u Patryka. Liczy się hajs, który zdaje się być głównym wyznacznikiem powodzenia. I zapewne po politycznej produkcji wciąż będzie się zgadzał.