konkurs

KONKURS na nowe czołówkę i tyłówkę Prasówki!

1 minuta czytania

Cześć! Sto Prasówek za nami. Dacie wiarę? Mieliśmy chwile zwątpienia, a Prasówka kilkukrotnie zmieniała się, o czym opowiadaliśmy już w rocznicowym wideo.

Teraz przymierzamy się do kolejnych zmian. Bez Was nie byłoby nas, więc postanowiliśmy zorganizować konkurs na nową czołówkę / tyłówkę Prasówki!

Czego chcemy: dwie krótkie (10-15 sekund) animacje wideo z naszymi graficznymi wizerunkami, które znajdą się na początku i na końcu każdej Prasówki. Muzyki nie chcemy, pozostaniemy przy tej, która jest obecnie.

Jak chcemy: to Ty musisz to wiedzieć! Jeśli choć trochę znasz nas, śledzisz nas styl i kumasz poczucie humoru, to z pewnością stylistyka nie będzie dla Ciebie problemem. Zobacz czołówkę / tyłówkę, którą mamy obecnie. Podpowiedź: chcemy ładniej, lepiej, profesjonalniej.

Do kiedy chcemy: na Wasze zgłoszenia czekamy do końca października 2020, wysyłajcie linki do pobrania na [email protected].

Co oferujemy: dla zwycięskiego projektu, w zamian za stworzenie grafik nas umieszczonych w grafikach wideo i przekazanie nam praw własności do nich, mamy 1000 złotych netto oraz dożywotnią chwałę przy używanych animacjach w opisie naszych Prasówek.

Jeśli masz dodatkowe pytania, pisz na [email protected]!

redakcja

Styl, smak, sekret. Since 2012.