fbpx

tylko jedna reklama


Kinga Rusin do TVP: „Wy żałosne, kłamliwe kreatury!”

Kinga Rusin do TVP: „Wy żałosne, kłamliwe kreatury!”

Kinga Rusin chyba nie sądziła, że w jej mniemaniu niewinna opowiastka o hollywoodzkiej imprezie i zdjęcie z Adele staną się tematem, który trzeba podnosić w głównym wydaniu serwisu informacyjnego. Cóż, trudno było się tego domyślać i pewnie nawet wróżbita Maciej nie ujrzałby tego w swoich kartach.

Dla tych, co chcą streszczenia pooscarowej dramy na maksa, mamy specjalne wideo:

W niedzielę z tym tematem obudziły się Wiadomości TVP, które postanowiły przygotować materiał szkalujący Kingę Rusin. Tak, wiem, że słowo szkalować jest boomerskim wykwitem rodem z twitterowych wojenek, ale pasuje tu idealnie.

Zachęcamy Was, żeby nie wchodzić na stronę Wiadomości i nie nabijać im wyświetleń oraz kont (bo wideo towarzyszą reklamy). Wystarczy, że dostali kolejne dwa miliardy złotych, które nie trafią np. na chorych na nowotwory czy dziecięcą psychiatrię, która jest w opłakanym stanie. Jeśli już musicie zobaczyć ten materiał, to zobaczcie jego fragment powyżej. Za darmo.

W materiale TVP Wiadomości wzorem najgorszych propagandowych szmatławców żenująco przedrzeźniały głos przy wypowiedziach Kingi, a także postanowiły wmanewrować inne osoby w swoją prywatną wojenkę z TVN-em, w którym Rusin pracuje oraz z elitami, które dziennikarka ma reprezentować. Te inne osoby to m.in. Katarzyna Nosowska, Chrissy Teigen oraz my, bo nasze zdjęcie również pojawiło się w materiale. A my nawet biorąc pod uwagę fakt, że TVN próbuje nas zniszczyć, a z wieloma kwestiami z panią Rusin nie zgadzamy się, mamy tu dość jasne stanowisko, które wyraziliśmy jeszcze w niedzielę.

Czekaliśmy na odpowiedź użytkowniczki Kinga Rusin i doczekaliśmy się. Odpowiedź znajdziecie w poście na Instagramie, ale wiemy, że wiele osób (w tym nas) dziennikarka zablokowała, więc rzucamy Wam też screen:

Szczerze? Trzymamy tu kciuki za Rusin, bo materiał był naprawdę na najniższym możliwym poziomie. I tym razem nie dziwimy się jej wkurwowi. Wiadomości zaś strzeliły sobie w stopę, bo wyprodukowali takiego potworka, że nawet osoby, które z różnych powodów nie są fanami gwiazdy TVN, jednoznacznie stają teraz po jej stronie. Ciężko bowiem przyklasnąć takiemu ściekowi, jaki wylał się (po raz kolejny) w TVP. Summa summarum Kinga Rusin wychodzi teraz na bohaterkę i osobę rzeczywiście pokrzywdzoną. Isn’t life turning tables?