fbpx

Już jest! Kolekcja ubrań Monika Wyłoga x Vogule Poland

tylko jedna reklama


Już jest! Kolekcja ubrań Monika Wyłoga x Vogule Poland

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować o pierwszej modowej (a jak!) kolaboracji Vogule Poland z jedną z naszych ulubionych ilustratorek, Moniką Wyłogą. Monika stworzyła dla nas trzy unikalne wzory, które już teraz możecie kupić w sklepie Vogule.

1. MUCHOS BESOS

Full print z królową Polski, Magdą Gessler. Mimika kreatorki smaku i stylu jest tak rozbudowana, że starczyło miejsca na full print, a więc całkowity zadruk materiału. A kto nie chciałby mieć przy sercu jedynej i wyjątkowej Magdy? Otóż to.

Wzór do kupienia:

2. PROJEKT AZJA.EXPRESS LADY

Małgorzata Rozenek wraz z milionami widzów, odbyła długą podróż zarówno przez Azję, jak i w show-biznesowej karierze. Wzbudza respekt, sympatię, stała się niewątpliwą inspiracją dla milionów pań domu i twórców memów. U nas w wersji zarówno eleganckiej, jak i sportowej.

Wzór do kupienia:

3. DIVAS

Kim byłby świat i kim byśmy byli my, gdyby nie nasze diwy? W propozycji Vogule Poland znajdują się trzy ikony polskiej kultury: Maryla Rodowicz, Izabela Trojanowska oraz Beata Kozidrak. Tak różne, tak niesamowite, tak wyjątkowe. Noszenie ich na piersi to chluba każdego prawdziwego Polaka.

Wzór do kupienia:


Uwaga! To kolekcja limitowana – 100 sztuk na każdy produkt,
także kto pierwszy, ten lepszy!


Wszystkie nasze projekty pochodzą z wysokiej jakości bawełny, są szyte w Polsce oraz nadrukowywane również w Polsce metodą full print. W razie dodatkowych pytań polecamy się pod mailem [email protected]!