reklama

Justyna Żyła napisze książkę! Mamy projekty okładki

reklama

Justyna Żyła to bez wątpienia współczesny odpowiednik Leonarda Da Vinci. Podobnie jak mistrz, była żona skoczka wykazuje się wieloma talentami. Na swoim koncie ma już modeling (pamiętna sesja dla Playboya), taniec (Taniec z gwiazdami), bycie gospodynią programu telewizyjnego (Pierzemy brudy do czysta), gotowanie (UwaŻyła)… A nie możemy zapomnieć też o mruganiu, chodzeniu, oddychaniu, mówieniu czy ruszaniu gałkami ocznymi.

Gwiazda zapowiada, że nie odkryła jeszcze wszystkich kart. W planach ma zostanie literatką! Dostałam propozycję wydania książki, ale na to przyjdzie czas, dajcie mi się nauczyć do następnego tańca, żeby znowu nie było, że mi te nogi przymuruje – powiedziała Justyna Żyła w rozmowie z Pomponikiem. Tak, chciałabym wydać książkę, mam też kilka innych pomysłów – dodała diwa.

reklama

Justyna Żyła jest w związku z Tomaszem Niecikiem! [WIDEO]

Wiemy, że Justi ma dużo pracy nad nieuczeniem się kolejnych układów w Tańcu z gwiazdami, więc postanowiliśmy pomóc jej spełniać marzenia i stworzyliśmy trzy propozycje literackich debiutów.

1. Poradnik rozwodowy

Justyna Żyła

Justyna Żyła jest znana z tego, że przez kilka tygodni na swoim Instagramie urządzała publiczne grillowanie znanego męża, Piotra. Ten ostatni miał ją zdradzić, więc Justyna w odwecie postanowiła ośmieszać go przed całą Polską, nagrywać jak pakuje ubrania i pisać o jego rzekomej kochance.

Doświadczenie w rozstawaniu się z klasą celebrytka ma. Warto więc, by swoje perfekcyjne rady, niczym Małgorzata Rozenek-Majdan, przekuła w serię poradników!

2. Żyła i jego tajemnice

Justyna lubi pisać i mówić o swoim byłym mężu. Z pewnością Żyła ma więcej smaczków z życia słynnego skoczka. Spokojnie mogłaby więc dalej odzierać ojca swoich dzieci z godności i spisać wszystko, co wie oraz to, co jej się wydaje, w książce. Pozycja z pewnością znalazłaby się w czołówce sprzedaży, tak jak biografia Macierewicza autorstwa Tomasza Piątka.

3. Harlequin Specjalistka od skandali

Żyła może też wybrać zupełnie inny kierunek i zamiast rozliczać się z przeszłości, może stworzyć quasi-erotyczną powieść, w której uprawia francuską miłość z muskularnym modelem na czubku Wieży Eiffla lub walczy z przebiegłą Sheilą, rzucając w nią pąkami świeżo zerwanych róż. Czujemy, że im większa i bardziej kiczowata abstrakcja, tym Justyna odnajdzie się lepiej!

Mamy nadzieję, że nieco pomogliśmy naszej gwieździe wybrać literacki kierunek. Mocno trzymamy kciuki i już za wczasu zgłaszamy się na patrona medialnego tego wydarzenia!

Nasze najnowsze wideo

Zobacz też