James Charles vs Tati Westbrook: krok po kroku [DRAMA NA MAKSA]

tylko jedna reklama


James Charles vs Tati Westbrook: krok po kroku [DRAMA NA MAKSA]

Bohaterowie dramy na maksa:

Tati Westbrook – makijażowa ekspertka prowadząca bardzo popularny kanał poświęcony jej pasji; właścicielka marki Halo Beauty
James Charles – makijażowy ekspert, gwiazda sieci; 16 milionów subskrybentów na YouTubie w ciągu dwóch lat

Miejsce dramy na maksa:

YouTube, Twitter, Instagram

Czas dramy na maksa:

Od połowy kwietnia 2019 roku do teraz

Plan wydarzeń dramy na maksa:

1. Pierwszy weekend Coachelli. James publikuje na swoim Instagram Stories reklamę marki Sugar Bear Hair, która jest bezpośrednią konkurencją Halo Beauty należącej do Tati.

James Charles reklama Instagram

2. Tati się wkurwia, bo sama wypromowała osobę, nazywającą się jej przyjacielem, która za plecami kombinuje z jej konkurencją. Mówi o tym publicznie.

Tati Westbrook Instagram

3. Charles reflektuje się i publikuje na swoim Stories przeprosiny.

James Brook

4. Sytuacja milknie na kilka tygodni. Wraca z wielkim hukiem 10.05, gdy Tati na swoim kanale na YouTubie (subskrybujesz nasz?) wrzuca 40-minutowego vloga, w którym opowiada o nieznanych kulisach znajomości z Jamesem. W skrócie: ona pomogła mu zdobyć sławę, a jej mąż pomagał mu biznesowo. On zaś nie chciał w zamian wrzucić kilku postów promujących jej markę, choć później przecież promował jej konkurencję. Do tego dochodzą jeszcze jakieś nieciekawe historie wskazujące, że chłopakowi zwyczajnie odbiła sodówka.
To wideo zaskakuje dojrzałością i przemyślanymi słowami. To nie jest emocjonalny, nagły głos. Westbrook tłumaczy, że ma dość zachowania Jamesa i że nie chce od niego kolejnych przeprosin. Tati = Gosia z Mam już dość.

https://www.youtube.com/watch?v=PoVZg4KjRxU

5. James postanawia tego samego dnia nagrać wideo, gdzie widzimy go zapłakanego i na którym przeprasza Tati za nielojalność i za akcję z kelnerem, którego miał obleśnie podrywać i mieć gdzieś, że jest hetero, bo on jest przecież gwiazdą. How classy.

https://www.youtube.com/watch?v=9ws6nxMk6I0

6. Chłopak w trakcie dwóch dni traci prawie półtora miliona subskrybentów na YouTubie. Tym samym oddaje palmę pierwszeństwa w męskim beauty użytkownikowi Jeffree Star.

Od tej pory wśród bohaterów tej dramy absolutna cisza.

Wnioski po dramie na maksa:

Ludzie nienawidzą Jamesa. Ludzie współczują Tati. Jordyn Woods może się cieszyć, bo udało się komuś przebić jej inbę z rodziną Kardashian-Jenner. Teraz może napisać o tym książkę. James z książką będzie musiał poczekać, aż kolejna drama na maksa przykryje jego.