fbpx

Jakub Król pokazuje penisa w „erotycznym” tańcu [NSFW]

Jakub Król zaistniał w mediach dwukrotnie: pierwszy raz jako vloger beauty, który radził innym chłopakom jak malować się do szkoły, a jak na rozstanie ze swoim facetem. Drugim jego momentem było pojawienie się na castingach do programu „Top Model”, gdzie nie zyskał jednak aprobaty szanownego jury. Dawid Woliński lubi w końcu napakowanych chłopców.

Te kilka minut w mediach sprawiły jednak, że Król, który dziś funkcjonuje w sieci jako Jacob Rose, zyskał sporą grupę fanów. Jego kanał na YouTubie, z którego ostatecznie zniknęły tutoriale makijażowe, obserwuje ponad 120 tysięcy osób.

Jakub nieco zmienił swój medialny wizerunek, a jego głównym kanałem został Snapchat, gdzie opowiada co mu się śniło, co ostatnio oglądał w sieci i co jadł na śniadanie. Do tego ciekawego kontentu doszedł ostatnio erotyczny taniec, który internetowy celebryta wykonywał zupełnie nago. Jego krocze miało zasłonić kilka emoji, jednak dosyć nieudolnie, dzięki czemu mogliśmy podziwiać penisa Króla w częściowej erekcji.

Gratulujemy, penis prezentuje się naprawdę interesująco. Poniżej cały jego „seksowny” popis.

[fvplayer src=”http://www.vogulepoland.net/wp-content/uploads/2017/12/My-Movie.mp4″ width=”800″ height=”480″]

Myślicie, że to zaplanowane działanie nastawione na skandal czy naprawdę nie zauważył, że penis mu się majta między emoji?