tylko jedna reklama


FitLovers
newsy

Jak żyć? FitLoversi zostali twarzami kierunku na uczelni wyższej…

Podaj dalej:

Jeśli myśleliście, że próba zrobienia salta w niedostosowanym miejscu i wylądowanie na biednej kobiecie na publiczności to szczyt umiejętności pary FitLovers, to niestety okazuje się, że był to tylko przedsionek piekła.

W czwartek celebrycka para postanowiła pochwalić się nową współpracą, która zszokowała chyba większość. FitLovers weszli we współpracę ze Szkołą Główną Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Dziwne połączenie, co? A to dopiero początek…

W swoim nieskładnym wpisie na Facebooku zachęcają do zapisów na kierunek studiów II stopnia, który nosi dumną nazwę Coaching Stylu Życia. Studia kosztują tylko 170 złotych miesięcznie, a za karę można dostać półroczny wyjazd do Dubaju (to miasto, gdzie polskie modelki dają robić na siebie kupę za pieniądze w tym kraju, w którym opozycjoniści siedzą w więzieniu, kobiety nie mają podstawowych praw człowieka, a osobom nieheteroseksualnym grozi kara śmierci).

Nie ma co się zastanawiać i korzystać póki jeszcze zostały miejsca, bo rekrutacja trwa do końca października – zachęcają FitLoversi.

Pytacie nas o opinię? Sorry, ale trochę nas zamurowało, więc powtórzymy tylko jeden z popularniejszych komentarzy pod ich ogłoszeniem: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot