reklama

Jak żyć? FitLoversi zostali twarzami kierunku na uczelni wyższej…

reklama

Jeśli myśleliście, że próba zrobienia salta w niedostosowanym miejscu i wylądowanie na biednej kobiecie na publiczności to szczyt umiejętności pary FitLovers, to niestety okazuje się, że był to tylko przedsionek piekła.

W czwartek celebrycka para postanowiła pochwalić się nową współpracą, która zszokowała chyba większość. FitLovers weszli we współpracę ze Szkołą Główną Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Dziwne połączenie, co? A to dopiero początek…

reklama

W swoim nieskładnym wpisie na Facebooku zachęcają do zapisów na kierunek studiów II stopnia, który nosi dumną nazwę Coaching Stylu Życia. Studia kosztują tylko 170 złotych miesięcznie, a za karę można dostać półroczny wyjazd do Dubaju (to miasto, gdzie polskie modelki dają robić na siebie kupę za pieniądze w tym kraju, w którym opozycjoniści siedzą w więzieniu, kobiety nie mają podstawowych praw człowieka, a osobom nieheteroseksualnym grozi kara śmierci).

Nie ma co się zastanawiać i korzystać póki jeszcze zostały miejsca, bo rekrutacja trwa do końca października – zachęcają FitLoversi.

Pytacie nas o opinię? Sorry, ale trochę nas zamurowało, więc powtórzymy tylko jeden z popularniejszych komentarzy pod ich ogłoszeniem: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nasze najnowsze wideo

Zobacz też