reklama

Każdy dzień to wyzwanie i miliardy pytań bez odpowiedzi. Na niektóre ciężko znaleźć odpowiedź, o inne wstyd się zapytać. Redakcja Vogule Poland proponuje Wam niezwykle proste, ale nie wszystkim znane rozwiązanie w postaci serwisu WikiHow.

WikiHow zawiera odpowiedzi na zagadnienia, które nas interesują i na te, o których wolelibyśmy nie wiedzieć. Co ważne, wszystko opatrzone jest rysunkami w razie, gdybyśmy mieli problem z odczytaniem po pijaku literek. Dzięki tej stronie dowiemy się, jak jeść pomarańczę oraz jak bzyknąć się ze swoim eks. Czy są ważniejsze sprawy? Chyba nie.

My prezentujemy pięć naszych ulubionych kwestii z WikiHow:

1. Jak pierdzieć cicho?

WikiHow

WikiHow znalazło aż trzy rozwiązania na ten śmierdzący problem. Tak, jest to problem – zarówno dla osoby zmagającej się z pęczniejącymi w tyłku gazami, jak i dla wszystkich wokół. Co ciekawe, poza aspektem humorystycznym, rozwiązania mają w sobie walor edukacyjny.

2. Jak komunikować się z kotem?

WikiHow

Jak wiemy, koty są przybyszami z kosmosu, więc komunikacja z nimi jest nieco trudniejsza niż np. z psami czy żółwiami. WikiHow nie dość, że oferuje trzy metody, to jeszcze słodkie ilustracje oraz quiz pomagający pomóc zrozumieć te dziwne czworonogi. Warto.

3. Jak mieć ciało jak Beyonce?

Jedni kochają Beyonce, inni nie rozumieją jej przekazu. Jedno jest pewne: to naprawdę piękna kobieta. WikiHow pomaga (?) osiągnąć jej figurę. Nie wiemy, na ile te porady są skuteczne, ale wyglądają prawilnie i chcemy wierzyć, że to takie proste.

4. Jak bzyknąć się z eks?

 WikiHow

Seks z eks to oddzielna filozofia, którą spora część z Was z pewnością już zaliczyła. Nie oceniamy, ale do takiego spotkania warto się przygotować. WikiHow daje kilka zdroworozsądkowych rad, które pomogą Wam zaplanować (lub nie) bzykanko.

5. Jak jeść pomarańczę?

WikiHow

W tym wypadku WikiHow też nie zawodzi i przedstawia aż trzy opcje. Nie jesteśmy pewni czy pomarańcze i brokuły to na pewno pyszne połączenie (a może?), ale doceniamy, że powstało nawet wideo pokazujące, jak kroić ten owoc. Warto zobaczyć, mrozi krew w żyłach do ostatniej sekundy.

reklama