tylko jedna reklama


Günther
nie na serio

Günther, czyli mokre marzenie lat dwutysięcznych

Podaj dalej:

Artykuł ukazuje się w ramach naszego cyklu Ale to już było, w którym przypominamy najważniejsze i najciekawsze momenty oraz osoby show-biznesu i popkultury.

Nagle, zupełnie niespodziewanie, w 2004 roku objawiła się piosenka Ding Dong Song, którą wykonywał jakiś podejrzany typ z wąsikiem i fryzurą rodem wyjętą z lat osiemdziesiątych. To był Günther, który (wedle jego zapewnień) rozpala kobiece serca i parkiety do czerwoności.

Günther pochodzi ze Szwecji i cóż, że ze Szwecji, skoro sceniczne imię przybrał niemiecki, a jego ikoniczna fryzura jest określana w Polsce na czeskiego piłkarza?

To artysta w swoich dziełach traktujący o sprawach najważniejszych: letniej miłości, stringach, sławie i oczywiście seksie. Choć jego wygląd wydaje się wskazywać na charakter macho, Günther wielokrotnie zapewniał, że szacunek do drugiego człowieka, także w sferze seksualnej, jest dla niego podstawą. Mottem piosenkarza jest bowiem uknute przez niego hasło Champagne, Glamour, Sex and Respect!

Do największych hitów Günthera należą z pewnością debiutanckie Ding Dong Song, lecz także Tutti Frutti Summerlove, Teeny Weeny String Bikini czy Touch Me, które było duetem z nie mniej legendarną ikoną muzyki erotyczno-tanecznej, boską Samathą Fox.

Wydaje się, że najlepsze lata Günther ma już za sobą, ale my mamy cichą nadzieję, że na bazie któregoś z kolei sentymentalnego powrotu stylistycznego do lat minionych, jego gwiazda na nowo zaświeci pełnym blaskiem. Szczerze i jemu, i sobie, i Wam tego życzymy.

Pamiętajcie, że Günthera możecie usłyszeć na naszych imprezach (głównie latem), a artysta jest też gwiazdą nowego odcinka Prasówki!


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot