Edyta Górniak pisze epopeję. Oczywiście o sobie [VOGULE CZWÓRKA]

2 minut czytania

Jak w każdy wtorkowy poranek w Czwórce nasz redaktor naczelny Patryk Chilewicz zdradza, które wydarzenia ze świata gwiazd były w minionym tygodniu najgorętsze. Jaką książkę planuje wydać Edyta Górniak?

– To może być coś grubego – mówi Patryk Chilewicz. – Ona od lat pisze książkę o sobie, jak twierdzi: „jednym umysłem i jednym sercem”. Historia jej życia to wielotomowa opowieść – dodaje zaproszony gość, tłumacząc, dlaczego bez wątpienia autobiografia ta będzie miała bardzo osobisty charakter. Kiedy książka Edyty Górniak wyląduje na półkach księgarń i jaki będzie miała tytuł?

Jak relacjonuje Patryk Chilewicz, w ostatnim czasie polskie tabloidy i internet zawrzały też przez zdjęcie udostępnione przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. – Widzimy na nim gwiazdę z małżonkiem Radosławem Majdanem – zdradza redaktor „Vogule Poland”. – To taka prywatna fotografia w toalecie, na której zza winkla pojawia się mała twarzyczka, patrząca wprost w obiektyw. Co ta pani tam robiła i kim ona jest? – pyta Patryk Chilewicz.

Słuchając nagrania całej rozmowy ze studia Czwórki, dowiecie się też, jakie zdjęcie Deynn skomentowane przez redaktora Vogule Poland wywołało w internecie burzę, oraz jaką linię nowych zdrowych produktów spożywczych promuje Anna Lewandowska.

 

redakcja

Styl, smak, sekret. Since 2012.