fbpx

Dziś czwarta rocznica bójki Dody i Agnieszki Szulim. Oto 5 faktów, które mogliście przegapić

tylko jedna reklama


Dziś czwarta rocznica bójki Dody i Agnieszki Szulim. Oto 5 faktów, które mogliście przegapić

Polski show-biznes jest nudny, nie ma co kryć. Dlatego gdy zdarza się jakaś bójka, wypadek czy kolejna celebrytka uprawiająca seks z bezdomnym przy śmietniku, to wzbudza nasze zainteresowanie. Dziś trzecia rocznica wyjątkowej daty w celebryckim światku – 12.02.2014 Doda i Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak spotkały się w łazience. Co było dalej – pewnie pamiętacie. Tych szczegółów możecie jednak nie znać.

1. Złoty deszcz

Wciąż nie jest jasne czym tak naprawdę Doda oblała Agnieszkę. Obie gwiazdy dość mętnie się wypowiadały w tej kwestii. W pewnym momencie pojawiła się informacja, że w plastikowym pistoleciku zbrodni znajdował się mocz Doroty. Hot or not?

bojka-dody-z-szulim-doda-pobila-szulim-doda-pobila-sie-z-szulim-doda-pobila-szulim-zdjecia-73492-gallery_big

2. Dziewczyna Antka Królikowskiego

Na pamiętnej imprezie „Niegrzeczni 2014” (WTF) bawiła się również osoba znana jako „dziewczyna Antka Królikowskiego”. Pod takim hasłem operacyjnym została zapamiętana. To rola szczególna, bo właśnie ona zawiadomiła świat o bójce w kiblu. Zacytujemy informatora portalu Party.pl: „Nagle z łazienki wybiegła dziewczyna Antka Królikowskiego, krzycząc na cały klub: „Doda bije się z Szulim!!!”. Po 5 minutach Agnieszka wyszła z łazienki cała potargana, oblana wodą, z rozmazaną szminką i zaraz wyszła z klubu”. Rola życia.

3. Wyrwany tips

Rok po zajściu panie wciąż przepychały się w sądach. W grudniu 2015 roku do sądu wpłynęło nowe zeznanie Rabczewskiej, przedstawiające nieznany dotąd fakt. „Kiedy pani Agnieszka Badziak skierowała prywatny akt oskarżenia przeciwko pani Rabczewskiej o naruszenie nietykalności ciała, zostało złożone zawiadomienie o przestępstwie na policję i do prokuratury w Chorzowie przez panią Rabczewską. Prowadzono dochodzenie zgodnie z art. 157 paragraf 1, czyli uszkodzenie ciała. Pani Rabczewska miała wyrwany cały paznokieć razem z macierzą” – powiedział adwokat piosenkarki.

bojka-dody-z-szulim-doda-pobila-szulim-doda-pobila-sie-z-szulim-doda-pobila-szulim-zdjecia-73494-article

4. Pejczem ją!

Powyższy tips miał być złamany w bardzo ciekawych okolicznościach. Jak dowiedział się „Super Express” Szulim polewana przez Dodę sikami (?) postanowiła bronić się. Wyciągnęła z torebki pejcz (!) i zaczęła okładać Dorotę, w skutek czego ta straciła paznokieć.

vljktkpturbxy8yyjnkodnimzcyogu5nwzmmgnimtvlytgymzjkzdiync5qcgeslqlna8aawsovagdna8dcww

5. Zeznania o świcie

W toku postępowania sądowego okazało się, że pani Szulim złożyła zeznania dopiero dnia następnego po felernym wydarzeniu. Dlaczego zwlekała? Ponoć na imprezie „Niegrzeczni 2014” unosił się nie tylko swąd sików Dody, ale także inny charakterystyczny zapach, który Agnieszka chciała wybawić snem i prysznicem.