fbpx

Dramat polskich influencerek. „Instagram się zaciął na Openerze”

tylko jedna reklama


Dramat polskich influencerek. „Instagram się zaciął na Openerze”

Środa miała być dla polskich influencerek prawdziwym świętem, rozpoczęciem polskiej Coachelli, czyli Opener Festivalu. Niestety zamiast pijackich relacji na Stories, wystylizowanych zdjęć sukienek oraz zdjęć nadgarstków z opaskami, wydarzył się prawdziwy dramat.

W środę w godzinach popołudniowych systemy Facebooka i Instagrama zepsuły się. Nowo wgrywane zdjęcia albo nie chciały się pojawić, albo pojawiały się jako puste pole. Relacje na Stories nie wgrywały się. Nie można było nawet wysłać smutnego selfie koleżance, bo awaria dosięgła też Messengera.

Jestem zrozpaczona. Miałam na dziś z klientem zaplanowaną publikację na Instagramie. Miałam zapozować z szamponem. Dziś mam naprawdę świetne włosy, specjalnie byłam rano u fryzjera. Teraz nie mogę nic dodać. Jestem wkurzona, bo Instagram się zaciął. Nie wiem, czy klient nie zrezygnuje z reklamy – mówi nam jedna z influencerek.

Niestety, jak to zwykle z awariami bywa, nie jest podana godzina zakończenia prac przywracających poprawność funkcji. Internetowym twórcom pozostaje więc życie w niepewności.

Nasza rozmówczyni zastanawia się także, czy nie można pozwać Facebooka za straty finansowe. Nie wiemy, ale serdecznie polecamy taki pozew zbiorowy od polskich influencerów. Z miłą chęcią byśmy go relacjonowali.

A jak nie masz co robić, to na naszym YouTubie czekają na Ciebie przegląd prasy, vlogi podróżnicze i inne!