Dramat Jakuba Kucnera. Wycięli go z „Kogel Mogel 3” [TYLKO U NAS]

tylko jedna reklama


Dramat Jakuba Kucnera. Wycięli go z „Kogel Mogel 3” [TYLKO U NAS]

Jakub Kucner, Mister Polski 2017, miał dostać szansę na nowe życie medialne. Tą szansą miała być rola w filmie Miszmasz czyli Kogel Mogel 3. Jego postać nie miała być znacząca, ale w miarę ciekawa: miał się wcielać w asystenta / kochanka Barbary Wolańskiej, którą gra niezawodna Ewa Kasprzyk.

Zobacz słodki czwartek z Kucnerem!

Piękniś chwalił się tym projektem w mediach i widać było, że był tym mocno podekscytowany. Pojawiło się nawet pamiątkowe zdjęcie z Kasprzyk, którym zapowiedział swój udział w produkcji.

Na zdjęciu niestety skończyła się przygoda z filmem. W filmie, który można już oglądać w kinach, jego wątek został całkowicie wycięty. Z informacji Vogule Poland wynika, że decyzję tę podjęła scenarzystka Ilona Łepkowska.

To miał być mocny, komediowy, ale też zmysłowy moment w filmie. Kucner zachwycał na planie swoją urodą i muskulaturą, ale zagrał tak źle, że Ilona postanowiła ostatecznie zrezygnować z tego wątku – dowiadujemy się od bliskiej koleżanki Łepkowskiej.

Jakub Kucner

Jakub, nic się nie martw. Uwielbiamy twoje półnagie foty i uważamy, że ścieżka erotyczno-bieliźniana stoi przed tobą otworem!

Comments are closed.