tylko jedna reklama


Magda Gessler vs Weronika Rosati
drama na maksa, serio

Drama na maksa: Magda Gessler atakuje Weronikę Rosati. Ta odpowiada

Podaj dalej:

Żeby zrozumieć genezę tego konfliktu, trzeba cofnąć się sporo lat wcześniej. Magda Gessler romansowała z Piotrem Adamczykiem, a ich przyjacielem był ortopeda Robert Śmigielski. Restauratorka porzuciła papieża i zerwała z nim kontakt, lecz wciąż kolegowała się z lekarzem.

Kilka lat później z Adamczykiem spotykała się Weronika Rosati. W skutek groźnego wypadku samochodowego, który mieli w 2013 roku, aktorka musiała poddać się rehabilitacji. Wtedy partner aktorki przypomniał sobie o Śmigielskim. To wybitny specjalista, więc szkoda byłoby nie skorzystać.

Dalsze losy mniej więcej znamy: Adamczyk rzucił Rosati, a ta niebawem związała się ze swoim ortopedą. Para w grudniu 2017 roku doczekała się córki, która dostała na imię Elizabeth, po idolce Weroniki, Elizabeth Tylor. Trochę creepy, a trochę słodkie. Ta słodycz jednak nie powstrzymała pary, by rozstać się w czerwcu 2018 roku. Między rodzicami miało dochodzić do wielu spięć, a mężczyzna – jak wynika z medialnych przekazów – miał nie interesować się córką.

Tym sposobem w skutek towarzyskich podziałów Weronika Rosati znalazła się w przeciwnej drużynie niż Magda Gessler, która wciąż jest w serdecznej relacji z Robertem Śmigielskim.

Polecamy też: PAPIEŻ MA KOCHANKĘ!!! Czy to legalne?

I w ten sposób wróciliśmy do grudnia 2018 roku. Mała Elizabeth Śmigielska obchodziła właśnie pierwsze urodziny, które mama uwieczniła na swoim Instagramie. Ot, zwykłe posty instamadki, nic specjalnego.

Na te, umówmy się, niezbyt interesujące posty, postanowiła zareagować Magda Gessler. W serii komentarzy niezbyt pochlebnie wypowiedziała się o m.in. tym, że w ramach urodzin Elizabeth dostała paczkę od Svarovskiego. Weronika jej pilnie odpowiadała.

Na odpowiedziach nie skończyło się. Weronika postanowiła także skomentować sprawę na swoim Instagram Stories.

W niedzielę modlitwa Anioł Pański. Myślicie, że wtedy papież skomentuje inbę?


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot