fbpx

Drama na maksa: Godlewska, Pietrasińska, miliardy dolarów, Dubaj i odbijanie mężów

tylko jedna reklama


Drama na maksa: Godlewska, Pietrasińska, miliardy dolarów, Dubaj i odbijanie mężów

Jeśli myśleliście, że „Moda na sukces” jest mega skomplikowana, to mamy dla was złą wiadomość: gorsze rzeczy dzieją się w rzeczywistości – jeśli tak oczywiście można nazwać quasi celebrycki świat napompowanych, zoperowanych panienek oraz podstarzałych bogaczy.

Aktorzy w tej dramie (wedle mapki poglądowej):

  1. Heather Bird – żona Roberta Tchenguiza, miliardera z Teheranu.
  2. Robert Tchenguiz – lat 57, miliarder.
  3. Julia Dybowska – lat 27, „fotomodelka”. Na Instagramie zgromadziła prawie 350 tysięcy fanów swoich plastikowych wdzięków i luksusowego życia.
  4. Monika Pietrasińska – lat 31, „fotomodelka”. Do show-biznesu dostała się pokazując waginę na imprezie magazynu „Playboy”. Później zagrała kilka epizodów w tanich serialach i wielokrotnie pokazywała piersi w magazynach i poza nimi.
  5. Esmeralda Godlewska – lat 24, „piosenkarka”. Celebrytka wystąpiła w programie MTV „Ex na plaży” oraz innych jeszcze głupszych produkcjach. Wielokrotnie pokazywała wdzięki, lecz prawdziwą sławę zyskała w momencie, w którym wypromowaliśmy twórczość sióstr Godlewskich (nie ma za co!).
  6. Dubaj – lat 185, miasto marzeń, pokus, luksusu i patologii. Słynie z wielkich wieżowców, wszechobecnych bogaczy oraz stolicy seksualnych marzeń, które można kupić zarówno na ulicy, jak i w najdroższych apartamentach.

TYLKO U NAS: Naga Małgorzata Godlewska udaje owada i gania dzieci [NSFW]

A teraz powiązania pomiędzy bohaterami:

1 ⇔ 2: Heather od dziesięciu lat pozostaje z Robertem w separacji, od siedmiu ma chłopaka, z którym mieszka w tym samym budynku, co mąż, z którym nie żyje. Czuje z tego powodu „dyskomfort”, którym podzieliła się z czytelnikami bulwarówki „Daily Mail”. Miliarder zaś spotyka się z poznaną na wakacjach w Dubaju Julią. Wszyscy – podkreślamy raz jeszcze – widują się codziennie podczas wyrzucania śmieci i wracania nad ranem z imprez.

3 ⇔ 4: Dybowska lata temu odbiła Pietrasińskiej męża, z którym zdążyła się już rozwieść. Panie szczerze się nienawidzą.

3 ⇔ 5: Dybowska przed związaniem się z miliarderem Robertem odbiła mężczyznę także Godlewskiej. Ojciec dziecka Esmeraldy odszedł do Julii, która niedługo potem rzuciła go.

3 ⇔ 6: Dybowska poznała obecnego ukochanego w słynnym Dubaju, do którego ponoć ma dużą słabość.

4 ⇔ 6: Do Dubaju ma też ponoć słabość Pietrasińska, która swego czasu bywała tam bardzo często.

Nie wiedzieliśmy, że stworzenie takiego piekła jest możliwe. Siostry Godlewskie wydały singiel

Jeśli uważacie więc, że wasze życie jest skomplikowane, a na koniec dnia wstydzicie się spojrzeć w lustro, to chcielibyśmy was pocieszyć: cokolwiek nie zrobicie, i tak nie przebijecie tej patologii.