Czy naprawdę powinno nas zdziwić, że Miley i Liam nie są już razem?

tylko jedna reklama


Czy naprawdę powinno nas zdziwić, że Miley i Liam nie są już razem?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się. Para wydała w People specjalne oświadczenie:

Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu.

Chwilę później na Entertainment Tonight pojawiły się zdjęcia, na których widać Miley w objęciach Kaitlynn Carter.

Miley Cyrus rozstała się z mężem i obecnie nad jeziorem gdzie MaRina i Wojtuś Szczęsny wzięli ślub całuje się na jachcie z byłą dziewczyną przyrodniego brata córki Kris Jenner. Miłego weekendu.

Opublikowany przez Vogule Poland Niedziela, 11 sierpnia 2019

Czy zaskakujące? Cyrus spotykała się już z kobietami i jest po coming oucie jako osoba panseksualna. Pamiętajmy też, że to nie musi oznaczać, że po rozstaniu poleciała do kochanki. Związek z Liamem mógł się zakończyć wcześniej, dziś po prostu dowiedziała się o tym prasa. Bardzo możliwe, że dowiedziała się o tym od paparazzi, którzy sfotografowali kobiety na jachcie.

https://www.instagram.com/p/B09Z3ShgaK7/

Czy powinniśmy się dziwić, że Miley i Liam nie są już razem? Przypomnijmy, że to nie pierwsze ich rozstanie. W 2013 roku, po czterech latach związku, para zerwała ze sobą po raz pierwszy. Cyrus w 2017 roku, po ponownym zejściu z Hemsworthem, w rozmowie z Howardem Sternem mówiła o tym rozstaniu następująco:

Musiałam to zrobić. Nie podobają mi się związki, w których dwie połówki próbują stworzyć jedną całość. Nie mam takiego współuzależnienia. Myślę, że to wspaniałe, gdy ludzie się rozstają, a potem schodzą z powrotem.

Powiedziała też zdanie, które może być ważne w próbie zrozumienia jej życia uczuciowego:

Myślę, że jeśli dorastasz przywiązana do drugiej osoby, nigdy nie będziesz tak silna jako osobowość.

Myślę, że nie trzeba być fanem Miley, by wiedzieć, że jest ona bardzo mocno zaangażowana w proces twórczy i czuje potrzebę uczestniczenia w treściach, jakie dostarcza. A nie jest to norma, wspomnijmy choćby Katy Perry i Britney Spears – o tyle sympatyczne, co będące jednak osobami występującymi w teatrzyku, w którym nie pisały ról.

Liam miał także nie być psychofanem ostrzejszego wydania Miley, które słyszeliśmy i widzieliśmy na Bangerz (2013 rok, rok ich rozstania) i na She Is Miley Cyrus (2019 rok, rok ich kolejnego rozstania). Albumy te są rodzajem odreagowania po związku, który ją tłamsił? A może to właśnie one dołożyły cegiełki do kolejnych rozstań z Hemsworthem?

Gdy Cyrus wydała tegoroczną epkę mogliśmy spodziewać się, że w jej związku coś zgrzyta. Miley, świadomie lub nie, powiela swój schemat. A schematów ta postać wyjątkowo nie lubi, więc coś czuję, że to początek zupełnie nowego rozdziału, którego jeszcze nie znamy. <zacieranie_dłoni_znad_klawiatury>