tylko jedna reklama


McDonald's
newsy

Coś dziwnego dzieje się w McDonald’s. Meble zamiast ciastek?!

Podaj dalej:

Czy tego chcemy czy nie: McDonald’s to ikona popkultury. I czy tego chcemy czy też Chodakowska krzyczy do nas z głośników: mają pyszną szamkę. Nic więc dziwnego, że demokratycznie, niezależnie od ilości followersów, raz na jakiś czas wszyscy korzystają z kulinarnych dzieł tego wspaniałego przybytku.

W środę pokazywaliśmy na naszym Instagram Stories kilka wideo z profili influencerek, które przyszły zjeść miedzy innymi ciastko owsiane, a dostały lampę, krzesło czy koc. Wcale nie dziwimy się ich osłupieniu! Umówmy się: nie idziemy do Maczka tulić się do koca, a delektować się burgerkami i innymi przysmakami. Konkret.

Z naszych informacji wynika, że sytuacja powtarza się i z sygnałów, jakie dostawaliśmy od Was wynika, że niektóre zamówienia ciastek owsianych kończą się wręczeniem niespodziewanych przedmiotów.

I tu mamy ważne pytanie:

O co kaman?

Jako stali klienci tej restauracji chcieliśmy wyrazić publiczne oburzenie takim traktowaniem. Mamy nadzieję, że to jakieś dziwne nieporozumienie, które zostanie zażegnane przy McFlurry. 


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot