Pamiętacie jeszcze dramę, jaka wynikła z rozwodu (choć chyba raczej “rozwodu”) Maćka Zienia i Antonio. Ten drugi zrobił naprawdę sporą dramę w swoich social media, by ostatecznie wyjechać z Polski. Okazuje się, że u niego już lepiej, na co dowodem są poniższe zdjęcia z jego Instagram Stories.

Antonio zmienił swój nick z @antoniozien na @antoniotexero. Nie wiemy czy to nazwisko nowej miłości czy też jego własne. Mężczyzna sporo podróżuje po Europie. Ostatnio odwiedził m.in. Kopenhagę, Frankfurt nad Odrą, Barcelonę, a niebawem ma nawiedzić Warszawę. Czy ma to związek z jego pracą masażysty, innymi projektami czy ma charakter czysto prywatny? Nie wiadomo.

Antonio milczy także w sprawach związkowych, wciąż obraca się w środowiskach związanych z modą i – jak wynika z naszych informacji – stale ma kontakt z Katarzyną “Kate Rozz” Gwizdałą, która przecież była matką jego i Maćka związku.

View this post on Instagram

#My #new #earring

A post shared by Antonio Texero (@antoniotexero_) on

W jakim celu słynny masażysta odwiedzi niebawem Polskę – nie wiadomo. Jedno jest pewne – wciąż coś go łączy z naszym krajem. Co? Tego nie wiemy lub nie możemy wam powiedzieć.