fbpx

tylko jedna reklama


Co będzie robił Stuu po rozwiązaniu Teamu X? *EXCLUSIVE*

Co będzie robił Stuu po rozwiązaniu Teamu X? *EXCLUSIVE*

Stuu jest główną siłą napędową Teamu X, bo ma naprawdę ogromne zasięgi. Bywa, że jak w przypadku rasistowskich rajdów Marcina Dubiela, zbierał cięgi za kolegę. Czasami zbierał też cięgi słusznie, jak wtedy, gdy palił książki, o czym wideo nagrała Prostracja. Cóż, taki los twarzy projektu.

Nie dziwi więc, że po wielu latach wielkiej aktywności w social media myśli o tym, by trochę zwolnić. Pisał o tym portal Wirtualne Media, gdy w sierpniu 2019 roku informował o powstaniu Teamu X.

Czym jednak właściwie miałby się Stuu zajmować? To pytanie nie pozwalało nam spać, więc po prostu go zapytaliśmy.

Jeszcze nie wiem. Człowiek jedno planuje, a potem życie kieruje nas na inną ścieżkę. Na razie jest tyle do ogarnięcia, że ciężko myśleć tak daleko do przodu.
Może pójdę w kierunku menadżera twórców? Już długo w tym siedzę. Znam stronę twórców, znam stronę klientów. Myślę, że byłbym dobrym pośrednikiem jako menadżer.

Pytanie o przyszłość Stuu jest zasadna, bo zgodnie z założeniami projektu Team X ma on trwać do 2021 roku, lecz – jak dowiedzieliśmy się – atmosfera w ekipie nie jest tak cukierkowa, na jaką wygląda. Stuu jest zmęczony ekipą i narzeka na ten projekt wśród znajomych spoza projektu. Powoli ma tego dosyć – słyszymy z naszego źródła.

Nas najbardziej ciekawi zaś coś innego: kim będzie Stuu, gdy nie będzie już musiał udawać, że robienie takiego kontentu jak Team X naprawdę go bawi? Wróci do indywidualnej pracy na YouTubie czy też postawi na coś innego?