fbpx

Chcecie to pismo przeczytać, a my mamy dla Was super promkę

Jest pismo, które polecamy Wam od dawna, które jest po polsku, które jest super wydawane, które nie pisze o pierdołach i które nazywa się Pismo. Pismo jest niezależne, mądre, a ja sam prenumeruję je od dłuższego czasu. Nie ma na polskim rynku drugiego takiego miesięcznika, który poświęca tyle miejsca na mądrą publicystykę, piękne ilustracje, komiks czy nawet poezję.

I tak się fajnie składa, że mamy dla Was świetną promkę dotyczącą Pisma. Możecie mieć roczny dostęp online do strony Pisma, gdzie znajdziecie wszystkie ich super artykuły, za 99 złotych w skali roku. Standardowa kwota to 120 złotych. Miesięcznie wychodzi Was więc to 8,25 za masę naprawdę dobrych tekstów, które skłaniają do myślenia, bawią, uczą lub/i relaksują. 8 złotych i 25 groszy to pół paczki papierosów, dwa lub trzy piwka. To nie jest dużo.

 Jak odebrać zniżkę na dostęp?

Aby skorzystać ze zniżki na roczny dostęp online do Pisma wystarczy założyć konto lub zalogować się w serwisie i postępować wedle poniższej instrukcji.

✓  Wejdź na stronę z ofertą prenumeraty, którą znajdziesz pod linkiem: https://magazynpismo.pl/prenumerata/

✓ Wpisz kod promocyjny 8d82d2f62c w puste pole i naciśnij wprowadź

✓ Poniżej wyświetli Ci się ikona z opisem sprezentowanej Ci prenumeraty: 

✓ Kliknij KUP 

✓  Dostęp online do Pisma dostaniesz od razu. 

Ważne: Kod promocyjny 8d82d2f62c będzie aktywny do godz. 23:59 w dniu 06.05.2020.

Jak wiecie, nie zaangażowalibyśmy się w promocję czegoś, czego sami nie sprawdziliśmy, co jest fejkiem, idiotyzmem lub co w jakikolwiek sposób miałoby Was (i przez to nas) poniżać. Pismo gwarantuje Wam, a my razem z nim, samorozwój i mądre zwolnienie obrotów w wyskakującej zewsząd papce medialnej.

Zróbcie to, by wiedzieć więcej i lepiej, a przy okazji wspomóc niezależne, apolityczne i mądre wydawnictwo.