fbpx

Bieniuk i Gliwińska nie chcą rozmawiać z tabloidami, więc tam mówią o swoim przyszłym dziecku

tylko jedna reklamaPosłużmy się trzema cytatami, jakie Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska wymienili w ciągu ostatnich dni.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu – Martyna Gliwińska dla Na Żywo.

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy – Jarosław Bieniuk dla Jastrząb Post.

Jarosław Bieniuk mówi nieprawdę, że wspólnie się „staramy” stąd też pewnie jego zdziwienie – Martyna Gliwińska dla Faktu.

Co z tego wynika? Ano to, że jeśli nie chce się załatwiać spraw prywatnych przez media, to nie powinno się tego robić. Mówienie mediom, że nie chce się mówić mediom o swoim życiu osobistym zakrawa na śmieszność.

A więcej o tym temacie w nowej Prasówce!