Bezwstydny Gimper żebrze o głosy. W zamian obrazi jurorów „Tańca z gwiazdami”

tylko jedna reklama


Bezwstydny Gimper żebrze o głosy. W zamian obrazi jurorów „Tańca z gwiazdami”

Gimper nie ma za grosz wstydu czy wyczucia. Tomasz Działowy najwyraźniej zapomniał, że Taniec z gwiazdami poza tym, że jest też konkursem, jest przede wszystkim zabawą. OK, można w niej wygrać spore pieniądze (100 tysięcy złotych dla gwiazdy, 50 tysięcy dla tancerza / tancerki), ale c’mon. Czy to jest warte każdego niskiego zachowania? Zwłaszcza, że akurat Gimperowi kasy raczej nie brakuje…

Najpierw wyłudzał głosy w półfinale. Skutecznie, bo dzięki temu niespodziewanie wyeliminował z konkursu Macademian Girl, jedną z dwóch faworytek do wygranej (obok Joanny Mazur). Działowy za smsy proponował usunięcie z listy zablokowanych. Czaicie? Zablokował kogoś, bo w jakiś sposób mu uwierał, ale jest w stanie przełknąć to, byle ktoś wysłał smsa.

Gimper YouTube

W najnowszym wideo (nie wrzucamy linku, bo nie chcemy nabijać mu wyświetleń) Gimper odkrywa przed nami kolejny poziom żenady. Tym razem nie tylko żałośnie błaga o smsy, nie tylko zapowiada zniesienie kolejnych blokad, ale też nęci opublikowaniem wideo, w którym dissuje jurorów Tańca z gwiazdami.

Subujesz nas na YouTubie?
Zapewniamy o wiele wyższy poziom od Gimpera

YouTube Gimpera

Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że z jego możliwościami intelektualnymi nie będzie to zbyt zaawansowany diss na jakimkolwiek poziomie, ale wciąż: płaszczy się i błaga o głosy w programie, a nagrodą jest diss na program.

Kurwa, to jest tak pojebanie złe, że ciężko nam to pojąć. I chyba nawet nie chcemy…