tylko jedna reklama


Antoni Porowski
słodki czwartek

Antoni Porowski: gotowanie bez koszulki [SŁODKI CZWARTEK]

Podaj dalej:

Antoni Porowski to mający polskie korzenie aktor i celebryta, który sprytnie wykorzystał swoje piękne lico. Nasz dzisiejszy słodki czwartek mieni się aktorem, choć akurat to nie z oszałamiających ról jest znanych, a z rozbieranych sesji zdjęciowych oraz programu Queer Eye (okropny polski tytuł Porady różowej brygady).

W kulinariach też Antoni Porowski poczuł się na tyle mocny, że niedawno wydał autorską książkę z przepisami. Niektórzy śmieją się, że nie potrzebowali podręcznika do odgrzewania ryby w mikrofali, ale c’mon, gdy kupujesz jego książkę to nie o sztukę kulinarną chodzi!

Niedawno Porowski pojawił się również w doskonałym teledysku Taylor Swift do piosenki You Need To Calm Down (do usłyszenia na imprezach Vogule Poland), więc mamy wrażenie, że jego kariera dopiero się rozwija. A że Antoni chwali się przy tym często swoimi polskimi korzeniami, to pozostaje nam tylko cieszyć się z takiego reprezentanta!


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot