reklama

O Anji można powiedzieć wiele: tarza się w ziemniakach, niezbyt wyraźnie mówi i chuda jest jak szkapa, choć zapewnia, że czasami chodzi do Maczka na hamburgera. Może trochę w to nie wierzymy, a może trochę zazdrościmy, pieszcząc nasze spożywcze ciąże.

Jedno trzeba jej oddać – jej akcja #SEXEDPL naprawdę zrobiła zamieszanie. Początkowo nieco krytycznie patrzyliśmy na angażowanie Maffashion, by mówiła na inny temat, niż idealny kadr do selfie, ale musimy przyznać – myliliśmy się. O akcji pisali wszyscy, estetyczne wideo oglądały miliony, a prosty przekaz i nowoczesność (co rzadkie!) akcji społecznej sprawiły, że trafiła ona tam, gdzie trafić miała, a więc do nastolatków.

Teraz Anja zrobiła następny krok. 19 września na rynku ukaże się książka tytułowana tak samo, jak jej akcja. Znajdziemy tam osiemnaście rozmów naszej rodzimej supermodelki z ekspertami i ekspertkami zajmującymi się tematem seksu. Kiedy jest dobry czas na pierwszy raz i jak się do niego przygotować? Co to jest grooming, seksting i consent? W jaki sposób rozpoznać infekcje przenoszone drogą płciową i gdzie je leczyć? Jak dobrać najlepszą metodę antykoncepcji? Czy kobieta, która spędziła noc z inną kobietą, jest już lesbijką? W czym może nam pomóc masturbacja? To tylko kilka z pytań, na które książka odpowiada.

W kraju, w którym kobiety wciąż nie mogą decydować o swoim ciele, zamiast wiedzy o seksie uprawia się indoktrynacje, a „elita” wyzywa ludzi od „pedałów” i „zboczeńców”, taka książka jest potrzebna jak tlen.

Followujecie nasze nowe konto na Instagramie? Do roboty!

Co wyjątkowo cenne: egzemplarz będzie kosztował niecałe 20 złotych, czyli niewiele więcej niż paczka fajek. Zarówno Anja, jak i wydawnictwo W.A.B., które współtworzy tę pozycję, zrzekli się jakichkolwiek przychodów. Powyższa publikacja też nie jest reklamą płatną. Jest propozycją – dla Was, może dla Waszego młodszego rodzeństwa.

Nie bójcie się seksu, poznawajcie siebie i swoje ciała. To część Was i niech nikt Wam nie wmówi, że macie się czegoś wstydzić.

Książkę można już zamówić w przedsprzedaży za niecałe 16 złotych. Róbcie to tutaj!

reklama