tylko jedna reklama


drama na maksa

Angelika Mucha chce usunąć nasze wideo. Wstydzi się przeszłości?

Podaj dalej:

Angelika Mucha najwyraźniej wstydzi się swojej przeszłości i dawnych produkcji. Produkcji, dzięki której stała się sławna! Dostaliśmy informację, że wyszła ona z żądaniem usunięcia naszego wideo. Jesteśmy w trakcie odwoływania się od tej decyzji. Jeśli YouTube nie przywróci nam wideo, umieścimy je w innym miejscu, gdzie będziecie mogli dalej oglądać.

Mały Potworek 69 zrobiła w tym momencie duży błąd, bo nic tak nie nęci, jak coś, co jest zakazane. Dlatego nie dziwimy się, że piszecie do nas w tej sprawie i to Wy pierwsi zauważyliście, że link nie jest aktywny.

To całkiem zabawne, bo na samym początku filmu mówiliśmy, że w żaden sposób nie chcemy teraz Angeliki rozliczać, a wideo nie było nawet krytyką (a co dopiero hejtem, w którym zresztą nie specjalizujemy się), a po prostu omówieniem kultowego wideo.

Jak widać Angelika nie jest zbyt dobrze prowadzona PR-owo. Imprezki z Dubielem (serio ktoś dobrowolnie chce z nim spędzać wolny czas?!), teraz próba wymazania swojej przeszłości… A mogłaby przykładowo nagrać to wideo raz jeszcze i sama odnieść się do tego. Kaman, Andżela, przecież wszyscy byliśmy dzieciakami i robiliśmy głupoty. Twoja głupotka jest nieszkodliwa i jesteśmy w stanie zaryzykować stwierdzenie, że jest ważnym popkulturowym odniesieniem i fundamentem twojej popularności. Boczenie się o to jest zwyczajnie dla ciebie niekorzystne.

A więc: poczekamy 10 dni, jeśli wideo nie zostanie przywrócone, to podzielimy się linkiem do innego serwisu.

Tymczasem zapraszamy do oglądania nie mniej dramatycznej Prasówki:


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot