fbpx

Angelika Mucha chce usunąć nasze wideo. Wstydzi się przeszłości?

tylko jedna reklama


Angelika Mucha chce usunąć nasze wideo. Wstydzi się przeszłości?

Angelika Mucha najwyraźniej wstydzi się swojej przeszłości i dawnych produkcji. Produkcji, dzięki której stała się sławna! Dostaliśmy informację, że wyszła ona z żądaniem usunięcia naszego wideo. Jesteśmy w trakcie odwoływania się od tej decyzji. Jeśli YouTube nie przywróci nam wideo, umieścimy je w innym miejscu, gdzie będziecie mogli dalej oglądać.

Mały Potworek 69 zrobiła w tym momencie duży błąd, bo nic tak nie nęci, jak coś, co jest zakazane. Dlatego nie dziwimy się, że piszecie do nas w tej sprawie i to Wy pierwsi zauważyliście, że link nie jest aktywny.

To całkiem zabawne, bo na samym początku filmu mówiliśmy, że w żaden sposób nie chcemy teraz Angeliki rozliczać, a wideo nie było nawet krytyką (a co dopiero hejtem, w którym zresztą nie specjalizujemy się), a po prostu omówieniem kultowego wideo.

Jak widać Angelika nie jest zbyt dobrze prowadzona PR-owo. Imprezki z Dubielem (serio ktoś dobrowolnie chce z nim spędzać wolny czas?!), teraz próba wymazania swojej przeszłości… A mogłaby przykładowo nagrać to wideo raz jeszcze i sama odnieść się do tego. Kaman, Andżela, przecież wszyscy byliśmy dzieciakami i robiliśmy głupoty. Twoja głupotka jest nieszkodliwa i jesteśmy w stanie zaryzykować stwierdzenie, że jest ważnym popkulturowym odniesieniem i fundamentem twojej popularności. Boczenie się o to jest zwyczajnie dla ciebie niekorzystne.

A więc: poczekamy 10 dni, jeśli wideo nie zostanie przywrócone, to podzielimy się linkiem do innego serwisu.

Tymczasem zapraszamy do oglądania nie mniej dramatycznej Prasówki: