reklama

Jeśli śledzicie nasze Stories to wiecie, że od dobrych kilku odcinków jesteśmy szczerze zafascynowani najnowszą przygodą Marysi Domańskiej (w tej roli Aneta Zając) w Pierwszej miłości.

Marysia wyszła z pierdla, wszystko było ok, poszła z mężem na rozdanie jakiś nagród. Jej stary zgarnął tam 300 tysięcy polskich złotych. Zdjęcie szczęśliwych Domańskich z tejże gali ląduje w gazecie, gdzie znajduje je niejaka Dominika. Domi to prosta dziewczyna, co to napić się lubi, przemocą nie wzgardzi, a na pracę jest uczulona. Szybko okazuje się, że wizualnie jest praktycznie identyko jak Marysia.

No i zaczyna się epopeja, która jest tak zawiła, że postaramy się Wam chronologicznie przedstawić jej ciąg:

 1. Dominika i Igor, jej chłop (w tej roli sexy Piotr Trojan), kradną portfel Marysi.
 2. Marysia zastrzega dowód.
 3. Nasza złowieszcza para próbuje wziąć kredyt, no ale dokument zablokowany, więc papaya.
 4. Mąż Marysi zaprasza ją na wakacje na Teneryfę.
 5. Zadziwiona Marysia znajduje swoje dokumenty, które Domi i Igor odesłali jej (LOLZ) i odstrzega swój dowód, żeby wyjechać.
 6. Podjarana Marysia jedzie na lotnisko, by udać się na Teneryfę bez męża, gdyż ten musi pracować.
 7. Biedna Marysia zostaje porwana i przewieziona do jakiejś piwnicy.
 8. Dominika i Igor, dla niepoznaki, zakładają maski małpy i świni, w których będą komunikować się z zakładniczką.
 9. Zmuszają Marysię, by zadzwoniła do starego, że u niej wszystko oki. A przecież nie jest oki, bo siedzi w piwnicy ze świnią i małpą.
 10. Domi udająca Marysię idą z Igorem do banku, by wyciągnąć z konta Marysi 300 tysięcy, które mąż tej ostatniej wygrał. Okazuje się jednak, że one są na innym koncie.
 11. Następna akcja porywaczy to Domi udająca Marysię, która włamała się na jej chatę po dokumenty do kredytu. Marysia celowo podała jej zły kod do alarmu, przyjeżdża ochrona, ale widząc kobietę podobną do Marysi daje se siana (LOLZ) i odjeżdża.
 12. Gdy Domi i Igor próbują kolejnych opcji, Marysia luzuje cegły w piwnicy i udaje jej się uciec. Biegnie na oślep przed siebie i zatrzymuje samochód. A w samochodzie jest Igor.
 13. Wkurwiona Domi chce mieć już kasę, a nie irytującą Matkę Polkę, więc jedzie do męża Marysi i w jej imieniu żąda rozwodu. Chce połowy majątku.
 14. W międzyczasie Domi jako Marysia widuje się ze swoim bachorem, którego nie poznaje oraz prawniczką, która wyciągnęła ją (Marysię) z pierdla. Prawie wpada, ale wciąż nie do końca.

I tyle wydarzyło się do tej pory. W najbliższych odcinkach więziona Marysia będzie własnoręcznie zrobionym szpikulcem grozić Igorowi, a Dominika zamieszka z bachorem Marysi w hotelu, żeby sprawiać wrażenie, że zależy jej na nim, by zgarnąć więcej kasy z rozwodu.

Niech ktoś nam powie, że Pierwsza miłość to nie jest serial o prawdziwym życiu i codziennych problemach.

reklama