fbpx

Ada z „Love Island Polska” już prosi o barterki… [TYLKO U NAS]

tylko jedna reklama


Ada z „Love Island Polska” już prosi o barterki… [TYLKO U NAS]

Ada Śledź, znana bardziej jako Ada z Love Island Polska, już odpadła z randkowego show, lecz niewątpliwie byłą jedną z najjaśniejszych gwiazdek pierwszej edycji. Obok Dominika, który odpadł wcześniej, a jeszcze wcześniej zagrał w filmie porno, o czym również pisaliśmy jako pierwsi.

Dziewczyna z jednej strony zwracała na siebie uwagę urodą, którą chętnie eksponowała, a z drugiej niekoleżeńskim zachowaniem, gdy w pewnym momencie kręciła z kilku mężczyznami jednocześnie. Żeby była jasność: nie chodzi nam o sam fakt, bo dla nas może flirtować nawet z setką, jeśli każda strona robi to świadomie i nikomu nie dzieje się krzywda. Chodzi raczej o to, że flirtowała z chłopakami, którzy już mieli pary, a te pary były koleżankami Ady. Także wiecie, trochę nielojalnie.

Zobacz nową Prasówkę!

Gdy każdy kamień na Wyspie Miłości wiedział już, że ciężko Adzie zaufać, było jasne, że jej los w programie jest pogrzebany. Ostatecznie panna Śledź odpadła, lecz – jak wynika z naszych informacji – wierzy, że to dopiero jej początek kariery.

Dotarliśmy do wiadomości pomiędzy Adą a pewną fit instagramerką, która na swoim kanale zachęca do zdrowego trybu życia. Otóż pannie Śledź (przepraszam, ale zachwyca mnie ta forma – przyp. red.) coś się wyraźnie pomyliło, bo myślała, że pisze do firmy zajmującej się cateringiem. Tym takim w pudełkach, fit, co to codziennie donoszą. Zobaczcie, jak wyglądał przebieg tej żywej dyskusji:

Nie jesteśmy oczywiście zaskoczeni, bo nie mamy wątpliwości, że do takich programów idą osoby, które na serio chcą pracować jako celebryci. I OK, kupujemy to. Ważne jednak, że jak już chcemy dostać coś za darmo, to żebyśmy dobrze wklejali naprędce skleconą wiadomość. Może być jednak, jak w tej bajce, brak happy endu.

A pannie Śledź niech oceany i inne zbiorniki szerokie będą! Czekamy na dalsze przygody!