tylko jedna reklama


newsy

A gdyby powołać uniwersytet im. Kasi Nosowskiej?

Podaj dalej:

Czy to się komuś podoba czy nie, Katarzyna Nosowska jest jedną z najfajniejszych osób w naszym smutnym kraju. Utalentowana tekściarka i wokalistka, a przy okazji osoba niezwykle zabawna i inteligentna. A przy tym skromna, w jakiś sposób nieśmiała i urocza. Nie hańbiła się udziałem w durnych reklamach i programach telewizyjnych, posiada charyzmę (choć pewnie się o to nie podejrzewa), inteligencję oraz wdzięk, który sprawia, że nawet krytycy muszą przyznać, że Nosowska jest w dechę.

Dlatego właśnie uważam, że warto przemyśleć stworzenie szkoły wyższej jej imienia. W kraju, gdzie poseł (tak każe do siebie mówić, więc szanujemy to) Pawłowicz nosi tytuł profesora, a znany jest tylko z bycia skrajnym, nieokrzesanym i prymitywnym chamem, uniwersytet dobrych emocji, mądrości i zwykłej sympatyczności jest potrzebny jak tlen.

Zobacz: Zostań grubaską z Kasią Nosowską [PORADNIK]

Kasia oczywiście jest osobą niezwykle zapracowaną, bo nie dość, że z zapałem odchudza się i nagrywa śmieszne wideo, to jeszcze pisze, koncertuje, śpiewa oraz udziela mądrych wywiadów, więc sama pewnie nie miałaby czasu na codzienne wykłady, ale przez te kilka lat życia z pewnością poznała osoby, które również są nieskażone polskim bylejactwem i noszą w sobie gen pozytywności, który stanowi kontrast dla szarego smutku krajowych ulic. A przynajmniej mam nadzieję, że jest ich więcej niż jedna sztuka.

Oto przedmioty, które moim zdaniem powinny znaleźć się na takiej uczelni:

  • Biologia szczęścia
  • Sztuka przyzwoitości
  • Miła historia świata
  • Matematyka uczuć
  • Język miłości
  • Geografia ludzkich manier
  • Chemia międzyludzka
  • Sport łóżkowy

Jeśli macie inne pomysły – piszcie w komentarzach.

Warto: TYLKO U NAS: Pruszków czy Wołomin? Odpowiada Katarzyna Nosowska [WIDEO]

To nie jest żart. Naprawdę uważam, że gdybyśmy byli bardziej Kasią Nosowską to żylibyśmy nieco lepiej i po prostu milej.


Podaj dalej:

You Might Also Like

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot