reklama

9 pomysłów na majówkę

reklama

Majówka zaskoczyła Was? Redakcja Vogule Poland przybywa z pomocą oraz garścią genialnych (jak zawsze) pomysłów. Bierze i korzystajcie z tego wszyscy, albowiem są to pomysły wspaniałe, które Wam zostały przekazane.

1. Rozbierz się i pilnuj swojego ubrania

Hihu hihu, #humorhumor, niezawodny żart wszystkich wujaszków. A tak serio to nie róbcie tego, bo biegająca na waleta po ulicy można zaliczyć mandat, zgorszyć ministra (jak pewna dziewczyna, co jadła banana) oraz przeziębić się, bo pogoda ma być taka se.

2. Nadrób zaległości

reklama

Spokojnie, nie chodzi nam o naukę! Pamiętajcie jednak, że gdy wykonujecie jakieś głupie czynności typu chodzenie do szkoły, praca lub sen, w sieci pojawia się tryliard ciekawych seriali. Także róbcie to namiętnie. My polecamy dwie nowości na Netflixie: Bonding oraz Special. Odcinki trwają po kilkanaście minut, więc na luzaczku zrobicie całe serie.

3. Śpij

Sen jest fajny, bo nie trzeba wtedy mierzyć się z życie. Dodatkowo podobno sprawia, że starzejemy się wolniej oraz… kto nie lubi spędzić całego dnia pod kołderką? Ano właśnie. Nie krępuj się więc i jeśli po prostu chcesz spać, to nie daj sobie wmówić, że przecież można zrobić tyle innych rzeczy. To Ty decydujesz, co sprawia Ci przyjemność.

4. Szalej

Halko, jeśli nie teraz, to kiedy? Jak chcesz tańczyć na ulicy, to tańcz. Pić ruskiego szampana w południe, to pij. Nie myć głowy przez tydzień, to nie myj. W naszym świecie szaleństwo jest fajne do momentu, w którym nie krzywdzimy innych. Nie bój się więc robić wszystkie głupotki, które zwykle Cię krępują, lub na które nie starcza Ci czasu!

5. Pisz list miłosny do Wiśniewskiego

Michał chyba wciąż nie znalazł kandydatki na piątą żonę, więc nie możesz się poddawać. Majówka to świetny moment, by oderwać się na chwilę od rzeczywistości i wyrazić, co w nim najbardziej kochasz i dlaczego powinien wybrać właśnie Ciebie. A że Wiśnia jest wspaniały, to list zapewne będzie długi. Masz teraz chwilę czasu.

6. Wdaj się w dramę z kimś sławnym

Jak dobrze wiecie z naszego cyklu drama na maksa, celebryci lubią wdawać się w pyskówki. Może majówka to Twój czas, żeby wywołać jakiś mini konflikt? Być może to właśnie Twoja droga do gwiazd? A może wyniknie z tego jakiś romans? A nie, nie może, bo masz przecież Michała.

nie chcij abym to danielowi pokazała

7. Nagraj piosenkę lub napisz książkę

Słuchajcie, skoro Karolina Szostak może bezwstydnie pisać o odchudzaniu poprzez wpierdalanie sałaty, a Kasia Warnke postanowiła zastąpić Korę, to chyba jakby nic nie stoi na przeszkodzie. Wykaż się talentem albo ukradnij komuś pomysł. Zrób to dobrze (albo bardzo źle), a opublikujemy Twoje wypociny na naszych łamach!

karolina szostak

8. Ćwicz się w fotosklepie

Serio, skille w Photoshopie są w dzisiejszych czasach cenniejsze niż złoto. Możesz się szybko odchudzić, poprawić wyniki matury, sfałszować czyjś podpis, zniszczyć czyjeś piękne zdjęcie czy dorysować penisa na czole. To są umiejętności, które mogą załatwić lepszą pracę, pozwolić na liczne oszustwa oraz niszczyć wrogów. Zwyczajnie warto.

9. Obserwuj nas

Halko, czy na pewno masz nas wszędzie? Facebook, Instagram, Twitter, Spotify? A Instagramy prywatne Patryka i Adama? OK, a kanał na YouTubie? A drugi kanał na YouTubie? A Prasówka obejrzana? Mamy nadzieję. A jeśli nie, to nie przyznawaj się i do roboty!!!

Nasze najnowsze wideo

Zobacz też