fbpx

8 dowodów na to, że Twoja mama chciałaby, żebyś wyszła za Libera

tylko jedna reklama


8 dowodów na to, że Twoja mama chciałaby, żebyś wyszła za Libera

Liber, czyli Marcin Piotrowski, ma dziś urodziny. W końcu znalazłem powód, by napisać o mojej wielkiej i (raczej niezrozumiałej) sympatii do tego pana. A jest ona ogromna i trwająca jeszcze od czasów zespołu Ascetoholix (o którym niżej).

Liber ewoluował, dorastał, zmieniał się. To dobrze, bo trwając w miejscu można nabawić się odleżyn. Piotrowski zmienił się tak, że chyba każda mama widząc takiego dobrze wyglądającego mężczyznę w garniturze uśmiechnęłaby się czule.

Spokojnie Sylwio Grzeszczak, to tylko takie żarty, nie musisz pisać o mnie piosenki, jak o Natalii Schroeder.

No dobra, to czas na obiecane osiem powodów na to, że Twoja mama chciałaby, żebyś wyszła za Libera:

1. Piękna ewolucja

Niegrzeczni chłopcy są teoretycznie fajni, ale zwykle zawodzą. Mamy to wiedzą. Lepszym wyborem jest niegrzeczny chłopiec, jak Liber, który wyrósł na grzecznego mężczyznę. Najpierw wydawał na nielegalu z Ascetoholix i śpiewał o suczkach, a dziś robi duety ze swoją żoną (niżej) i pomaga wychowywać córkę Bognę. Swoją drogą – piękne imię!

2. Ryby nie na niby

View this post on Instagram

#fishing

A post shared by Liber Marcin Piotrowski (@liberofficial) on

Liber jest zapalonym wędkarzem. Musi więc pielęgnować w sobie spokój i cierpliwość. Cenne cechy przydatne w życiu rodzinnym.

3. Zapalony kibic

Marcin Piotrowski uwielbia piłkę nożną, którą jako narodowy sport polski z pewnością wspiera też wiele mam. Liber nagrał nawet mini album Magia futbolu, na który zaprosił m.in. Tomasza Zimocha i… Rafała Brzozowskiego (który w Kole fortuny już nie zaśpiewa).

4. Ten uśmiech

Czyż nie sprawi, że każda mama będzie spokojna o swoją latorośl?

5. Dbanie o siebie

Liber nie zapomina nie tylko o swoich skarbach, lecz także ma w pamięci ciało, które trenuje na siłowni, biegając, podczas meczy piłkarskich i stosując dietę pudełkową.

6. Zaangażowanie charytatywne

Raper często angażuje się w pomoc innym. Powyższy dowód wideo wskazuje jednocześnie, że ceni polską tradycję, jaką jest malowanie bombek.

7. Stosowny ubiór

https://www.instagram.com/p/By2NDGxFj6c/?hl=pl

Każda mama ceni absztyfikanta, który potrafi się stosownie ubrać, a nie tylko chodzić w jakiś spodniach z dziurami…

8. Rozważny i romantyczny

Liber i Sylwia Grzeszczak bardzo oszczędnie dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym, w czym są konsekwentni. To może podobać się mamom. Podobnie, jak okazjonalne wyznania miłości w piosenkach, które są z kolei oznaką romantycznej, artystycznej duszy.

Sto lat, Liber!