tylko jedna reklama


Magda Gessler
varia

7 typów wpisów Magdy Gessler, za którymi tęsknimy

Podaj dalej:

Magda Gessler, mimo pracy przy komercyjnych projektach, długo broniła się przed wchodzeniem w rolę kolejnej ugrzecznionej influencerki, która ma ludzi panujących nad jej wizerunkiem. Pisaliśmy o tym już w czerwcu 2018 roku.

Od kilku miesięcy do zaborczej menadżerki, przez którą show-biznesowi dziennikarze mają utrudnioną współpracę z Magdą, doszła kolejna osoba – ekspert od mediów społecznościowych. To Piotr Ostrach, osoba znana w półświatku warszawskim, który od wielu lat kręci się wokół show-biznesu. Kiedyś był odpowiedzialny za fanpejdże dużych produkcji TVN (np. Top Model), później Polsatu (np. Pierwsza miłość), lecz ostatecznie wylądował jako pracownik restauratorki.

Piotr opracowuje większość jej postów, “wygładza” to, co Magda sama wrzuca do sieci, kasuje gdy doda przykładowo trzy takie same zdjęcia na Instagram – dowiadujemy się ze źródła zbliżonego do Gessler. Ostrach chwali się w sieci swoimi “wynikami”, lansuje na ilości polubień i lajków. Zapomina dodawać, że to przede wszystkim zasługa Magdy i sympatii, jaką wzbudza, a nie jego wpisów, które udają jej styl – słyszymy.

Trzy sekundy w Google wystarczą, żeby potwierdzić te doniesienia. Ostrach chwalił się prowadzeniem profili Gessler m.in. w marcu tego roku na panelu dotyczącym social media, którego reklamę znajdziemy na oficjalnej stronie miasta Gdańsk.

Wytrawny fan restauratorki wyczuwa, które wpisy rzeczywiście pisała ona, a które pochodzą spod klawiatury osoby, która tylko udaje jej chaotyczny, lecz jakże ikoniczny styl. Sorry, ale nie da się tego podrobić.

Na szczęście Magda, zanim zatrudniła osobę, która ma ją udawać, napisała tyle wspaniałości, że spokojnie możemy do nich wracać. Oto nasze siedem ulubionych rodzajów wpisów Gessler z lat 2012-2015, gdy wszyscy pokochaliśmy ją miłością szczerą i bezwarunkową.

1. Nocne szaleństwa ze śpiącą Kasią. Do dziś nie jest jasne, kim jest ta postać.

2. Dziwne zbitki liter, które były trochę niczym urocze rebusy.

3. Szalone przepisy kulinarne.

4. Słynne moni! Moni mili, to wspaniałe!

5. Niespodziewana korekta w telefonie powodująca zmiany wyrazów.

6. Kilka razy dodawany post, bo nie było pewności, czy wcześniejszy pojawił się.

7. Słodkie tłumaczenie się z własnych błędów gramatycznych.

Magda Gessler to kura znosząca złote jajka. Jeśli przy tak magicznej kurze nie siedzą troskliwi opiekunowie, a pracownicy taśmy produkcyjnej, która chce, by złotych jaj było jak najwięcej, to nawet najlepsza nioska może złapać zadyszkę. Tej Magdzie nie życzymy, bo mamy dla niej wiele sympatii. I trochę tęsknimy.


Podaj dalej:

You Might Also Like