fbpx

7 dziwnych kanałów na YouTubie, które musicie znać

tylko jedna reklama


7 dziwnych kanałów na YouTubie, które musicie znać

Przede wszystkim – czy subskrybujecie już kanał Vogule Poland? Jeśli nie, to natychmiast prosimy to zrobić!

1. Klocuch

To już klasyk. Klocuch jest już ceniony jako współczesny artysta, a my cenimy go za szacunek do Rafała Brzozowskiego. Pod warstwą heheszków kryje się tu jednak zarówno walor edukacyjny (jak w świetnym wideo o powodach siurania na żółto), jak i satyra na współczesność pełną spamu i pierdół (jak w opowieści o tureckim oszuście).

2. Dem3000

Kuce z Bronksu to jedna z najciekawszych opowieści naszych czasów. Trzyma w napięciu, bawi, niepokoi, skłania do przemyśleń. Twórca poza kucami, które przyniosły mu wielką sławę, eksperymentuje też z innymi tematami, a do moich faworytów należy seria z przeróbkami ze Star Treka.

3. Telewizja ATV

Internetowa telewizja, która jakimś cudem ma zaproszenia na większość dużych (i tych skromnych) celebryckich spędów. Andrzej Kiliszewski, szef tego projektu, przepytuje gwiazdy w bardzo specyficzny sposób, który często wywołuje w nas salwy śmiechu. Ponadto znajdziecie na tym kanale np. zabieg waginoplastyki Agnieszki Orzechowskiej. Tak, ze zbliżeniami.

4. nama hecc

Jeśli lubicie palić śmieszne papieroski, to ten kanał nadaje się idealnie do takich momentów. To nie jest miejsce dla ludzi, którzy lubią się oburzać i posiadają istniejące głównie w Polsce tzw. uczucia religijne. Nama hecc przerabia Magika / Jana Pawła II, Jeden z dziesięciu czy śmieje się z Adama Zdrójkowskiego.

5. MatyS

Choć na kanale znajdziemy naprawdę dużo niezłych przeróbek (obczajcie te ze Zbigniewem Stonogą), to naszym absolutnym hitem są tworzone przez twórcę alfabety. Jest ich mnóstwo i trochę marzymy o tym, by być kolejnymi bohaterami tej serii…

6. Tygodnik NIE

Czy się lubi Jerzego Urbana (przeczytajcie nasz wywiad z nim!) czy też nie, to trzeba przyznać, że Admin robi naprawdę świetną robotę i zdecydowanie umie w internety. Na kanale znajdziemy doskonałe wideo z uszatym naczelnym NIE, rewelacyjne przeróbki, ale też całkiem poważne wspomnienia Szefa, np. z wybuchu w Czarnobylu.

7. Kvba

Kolejny kanał z serii niepokojące. Niepokojąco momentami trafne! Kolejny dobry kontent dla osób lubiących śmieszne papieroski. Maxineczka zapętlona w swoim chorym powitaniu czy kretyńskie DIY w wykonaniu Słodkiej Ady (zobaczcie, jak naciąga dzieciaki) to naprawdę mistrzostwo.