fbpx

tylko jedna reklama


5 najgorętszych beauty trendów podczas izolacji

5 najgorętszych beauty trendów podczas izolacji

My tu pitu pitu o załamaniu gospodarczym czy różnych niezdrowych odpałach w trakcie izolacji, a chyba wszyscy zapomnieli o świecie beauty, który przeżywa prawdziwą rewolucję. Mamy dla Was pięć najgorętszych trendów prosto z domowych wybiegów mody.

1. Ombre

zdjęcie autora bez żadego filtra

To już nie jest zwykły odrost. Kolejny tydzień to kolejny nasz wkład w ten ogólnoświatowy trend. Okazuje się, że zamknięte zakłady fryzjerskie sprawiły, że część ich stałych bywalczyń i bywalców mimowolnie stała się ofiarami wielkiego powrotu włosów ombre. Noście je dumnie i gdy ktoś zwróci wam uwagę, że trochę wstyd, to rzućcie od niechcenia, że wstydem jest nie znać najnowszych, światowych trendów, w których uczestniczą zarówno gwiazdy wszelakie, jak i szarzy obywatele.

2. Paznokcie au naturel

paznokcie autora. Część obgryziona, skórki fragmentami też wygryzione

Zamknięte salony paznokcia zmuszają setki milionów osób na świecie do radzenia sobie z tą niebywałą sytuacją. Niektórym żele już odpadły, inne jeszcze się trzymają. Ja moje bohatersko wygryzłem i aktualnie polecam naturalny odcień (pamiętacie jeszcze, jaki to?) i długość ćwierci ulubionej długości Kini Wiczyńskiej.

3. Rysy i zmarszczki

TAK mógł wyglądać AUTOR PRZEd tym, jak zamknęli salony kosmetyczne

Sprawa jest poważna, bo część osób przyzwyczaiła się już do obstrzykiwania różnych części ciała. A co, gdy termin wizyty przypadł na koniec marca, gdy wszystko już było zamknięte? Już teraz lub za chwilę cudowne nici trzymające rysy wymodelowanej twarzy puszczają, a usta jakoś mniej opuchnięte z dnia na dzień? My się śmiejemy, a dla osób, które od lat nie wiedzą, jak wyglądają bez ingerencji igieł mogą przeżyć prawdziwy szok. Idą rano na siku, a tam obca baba w lustrze.

4. Oponka zamiast kaloryfera

brzuch autora nabrzmiały na skutek wpierdalania. ważne: ostatni raz ten kaloryfer był włączony około 2008 roku

Siłownie zamknięte, więc część społeczeństwa ma prawdziwy problem co zrobić z wolnym czasem. Oczywiście polecam kupić moją książkę lub obejrzeć jakieś wideo Vogule Poland, ale mogę się założyć, że niektóre Adonisy z naprężonymi mięśniami mogą serio nie wiedzieć, że do zachowania zdrowej sylwetki nie trzeba mieć 43048323480134831089 maszyn i pana, który nad tobą stoi i mówi: o, tak dobrze, ciśnij! A także, co najgorsze, jedzą. Jedzą jedzenie. A to pierwszy krok do mniejszej ilości followersów. Serdeczne wyrazy spuczucia.

5. Skóra w kolorze skóry

tak wygląda blada, cherlawa klata autora bez żadnych natrysków i solariów

Solaria zamknięte, te wszystkie natryskowe machiny opalające również. Jest już kilka bezosobowości internetowych, które ubolewają nad tym faktem, przykładowo taka Mały Potworek 69. Śmiejecie się, a Angelika może przeżyć traumę, gdy zrozumie, że w Polsce w marcu / kwietniu można nie mieć pełnej opalenizny. Takie ocknięcie może boleć, więc tu nie ma co żartować!

A tak na serio: macie teraz dużo czasu na pokochanie samych siebie. Ja polecam!